9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Міськрада Дніпра передала ЗСУ 14 французьких вантажівок

Днями міська влада Дніпра передала українським військовослужбовцям 14 вантажівок підвищеної прохідності, придбаних на військових базах Франції.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АвтоЦентр.

Машини оснащені економічним дизельним двигуном та можуть перевозити понад 2 тонни вантажу. Їх можна використовувати як для транспортування боєприпасів, так і для перевезення особового складу.

Загалом з перших днів війни місто Дніпро активно підтримує українських захисників, які перебувають на передовій. За цей час їм передали близько 600 автомобілів та вантажівок, які були придбані коштом міського бюджету та приватних жертводавців.

blank

У кабіні переданих вантажівок є великий люк і світломаскування, а в кузові встановлено лавки-трансформери. Ще однією важливою технічною характеристикою машин є наявність бортових редукторів, які дозволяють підвищувати їхню прохідність. За словами міського голови Дніпра Бориса Філатова, такі авто зараз дуже потрібні на фронті, особливо з огляду на погіршення погодних умов.

Філатов заявив, що влада міста поставлятиме машини ЗСУ поки в цьому є необхідність. Також він попросив усіх небайдужих приєднуватись до цієї ініціативи, щоб разом наближати Перемогу України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають