9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Мільйони конфіскованих пачок цигарок у Дніпрі передали українським військовим

Державне Бюро розслідувань активно протидіє тіньовому обігу тютюнових виробів, що завдає багатомільйонних збитків державному бюджету. Конфісковану продукцію передали українським військовим.

Протягом 2021-2022 років ГБР розслідувало 55 кримінальних проваджень у цьому напрямі, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Gorod.dp.ua.

Внаслідок розслідування кримінальних проваджень вилучено та накладено арешт на:

  • дві нелегальні промислові лінії з виробництва сигарет,
  • майже 3 мільйони пачок цигарок,
  • 6,5 тисячі коробок з блоками сигарет,
  • понад 600 кг тютюну,
  • 190 коробок з одноразовими електронними сигаретами та багато іншого.

Після початку збройної агресії росії суди ухвалили рішення передати на потреби Збройних сил України майже 800 тисяч пачок цигарок. Ще понад 1 млн 775 тисяч пачок цигарок передали до Міністерства оборони України.

Основну частину кримінальних порушень у сфері незаконного обігу тютюнових виробів становлять незаконне перевезення через державний кордон та підпільне провадження сигарет.

За фактами незаконного виготовлення цигарок Бюро здійснювало досудове розслідування у 5 кримінальних провадженнях, за результатами яких направлено до суду два обвинувальні акти.

Так, у Дніпрі ДБР виявив підпільний цех із виробництва контрафактної тютюнової продукції, який діяв під прикриттям правоохоронних та податкових органів регіону. Вилучено та заарештовано дві лінії з виробництва цигарок, 60 тисяч пачок цигарок, а також сировину для їх виготовлення. Виробничі потужності випускали підробки всесвітньо відомих брендів. Лише одна лінія виробляла 4 тисячі цигарок за хвилину.

Останні новини:

Зараз читають