9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

Міфи про Чорнобиль, які варто розвінчати

Чорнобильська зона відчуження щорічно приймає сотні тисяч туристів з усього світу. Адже це без перебільшення – унікальне місце. Поїздка в Чорнобиль https://trips-to-chernobyl.com/uk/ обіцяє туристам низку емоцій. Так, тут можна вирушити у минуле й побачити місто, де зупинився час. Крім того, сьогодні кожен бажаючий без проблем може побувати буквально за сто метрів від місця аварії на 4-му ядерному енергоблоці, не завдавши шкоди своєму здоров’ю. Все це стало можливим завдяки побудованій унікальній пересувній арці, яка знизила рівень радіації на території.

поїздка в Чорнобиль

Але незважаючи на те, що до Чорнобиля поїздка стала доступною, а офіційні туристичні агенції організовують безкоштовні та безпечні екскурсії, існує чимало тих, хто боїться піти на такий крок. Причина цьому – величезна кількість легенд та домислів про ЧЗВ, які змушують туристів відмовитись від таких подорожей.

Вважаємо за потрібне розвіяти ці міфи, щоб у потенційного мандрівника в Зону відчуження було повне уявлення, куди він вирушає і чого йому чекати.

Чорнобиль безпечний для туристів

Територія навколо ЧАЕС і міста Прип’ять є об’єктом, що охороняється, куди легально потрапити можуть лише ті, хто пройшов обов’язкову процедуру реєстрації. Ті, хто запланував поїздку в Чорнобиль, на власному досвіді може розвіяти такі міфи:

  • Відвідування Зони відчуження завдасть шкоди здоров’ю. Ця легенда вже давно спростована фахівцями, які довели факт: одноденне перебування в Чорнобилі прирівнюється до двогодинного перельоту в літаку.
  • Небезпечна радіація – усюди. Це не так. Умовно Чорнобильську зону відчуження поділено на три зони. Найбезпечнішу з них і визначили для туристичних маршрутів під проводом досвідченого гіда.
  • У місті-привиді можна зустріти монстрів та мутантів. Якщо пощастить, то поїздка в Прип’ять подарує вам зустріч із лосями, кіньми Пржевальського, лисицями або бродячими собаками. Але всі вони стандартних видів та розмірів. Підґрунтям для легенд про мутантів послужили розповіді про великих сомів, яких можна побачити у каналі біля ЧАЕС. Проте їхні габарити – результат заборони на риболовлю, але не генної мутації.

Подорожуйте з Trips to Chernobyl

Якщо ви маєте намір відчути атмосферу Прип’яті, дізнатися максимум корисної інформації та стати учасником найцікавіших та найбезпечніших маршрутів, рекомендуємо вам замовити тур на сайті Trips to Chernobyl. Тут на вас чекають досвідчені гіди зі сталкерським минулим, перебування від 1 до 4 днів у Зоні Відчуження, індивідуальні поїздки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають