9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Заводи “Метінвесту” виготовили вже 25 металевих укриттів для ЗСУ

Від початку вторгнення росії Група Метінвест доклала максимум зусиль, щоб забезпечити оборонців України тактичним обладнанням, засобами пересування, захисною амуніцією та спецукриттями.

Допомога надається тому числі в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Metinvest media.

Одна з розробок металургів Групи Метінвест вже допомагає рятувати життя українських захисників на передовій. Модульні укриття для бліндажів – спеціальна захисна конструкція, вдосконалена інженерами та технологами компанії, які осучаснили конструкцію укриттів згідно з потребами військових. 

Це спецукриття для зміцнення окопів, які є повноцінним польовим житлом. У них є зона для відпочинку та облаштування мінімального побуту військових. Також є місце для буржуйки та вихід для труби, у підлозі продумані стоки для води, є запасний вихід зі сходами.

blank
Металеві укриття для позицій ЗСУ, виготовлені підприємствами Групи “Метінвест”. Фото: Metinvest media

Металоконструкція виготовлена так, щоб її можна було доставити на місце укриття в розібраному вигляді без використання вантажних кранів. При цьому укриття може витримати удар 152-міліметрових артилерійських снарядів після занурення на півтора метри під землю, а його виробництво коштує 200 000 гривень.

“Метінвест передає не тільки індивідуальні засоби захисту для бійців, а й мобільні захисні укриття, які використовуються у польових умовах. Такий мобільний бліндаж можна легко транспортувати. За умови правильного встановлення він надає дуже надійний захист для бійців і загалом має всі умови для перепочинку наших захисників у польових умовах. 

Станом на 14 жовтня, Метінвест вже передав українським військовим 25 мобільних укриттів, які допомагають захисникам боронити Україну. Як і все інше обладнання й екіпірування, Метінвест передає модульні укриття військовим абсолютно безкоштовно. Наразі Метінвест планує вийти на виробництво близько 30 укриттів щомісяця та передавати бліндажі на потреби українських захисників”, – відзначив операційний директор Групи Метінвест Олександр Мироненко.

Варто зазначити, що виробництво укриттів абсолютно нетипова для підприємств продукція, однак у Метінвесті вдалося налагодити виробництво мобільних розбірних фортифікаційних споруд з хвилястої сталі та забезпечувати отримані від військовослужбовців запити.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають