9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Заводи групи “Метінвест” виготовили п’ять тисяч польових пічок для ЗСУ і прифронтових міст

Група «Метінвест» виготовила близько 5 тисяч польових печей для захисників України та мешканців прифронтових міст.

Компанія виробляє засоби обігріву на власних активах та у співпраці з партнерами. Про це йдеться у пресрелізі Metinvest.Media, передає Промисловий Портал.

«Протистояння ворожій навалі триває майже рік. За цей час ми зрозуміли, що армія РФ бореться не лише з нашими мужніми воїнами, а й зі школами, лікарнями, електростанціями, ТЕЦ. Але українців терором не зламати: щоби пережити складні часи, люди підтримують один одного, а великий бізнес став надійною опорою країни», – йдеться у повідомленні.

Задовго до настання зими компанія «Метінвест» почала виробляти мобільні пічки, які можна встановлювати в окопах та укриттях. Їх постачали військовим на передову, бригадам ТРО, мешканцям прифронтових містечок, де війна зруйнувала мережу комунікацій.

Роботи з виготовлення печей продовжуються досі, адже попереду ще кілька холодних місяців. Окрім засобів обігріву, компанія надає захисникам та цивільним паливо – вугілля та дрова.

«Так, цієї зими нам довелося зіткнутися з небаченими випробуваннями. Але я вірю у ЗСУ, а ще – у неймовірну стійкість українців. Група “Метінвест” з першого дня війни робить все, щоб наша країна вистояла у боротьбі з ворогом. Компанія була надійною опорою України. Ми надаємо потужну економічну підтримку, забезпечуємо захисників необхідним обладнанням, піклуємося про людей, які торкнулися війни. Попереду складний період, проте разом, пліч-о-пліч, ми зможемо пройти цей шлях і перемогти», – коментує Юрій Риженков, гендиректор Групи «Метінвест».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають