9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Завод «Запоріжвогнетрив» частково відновив роботу

Найбільше в Україні підприємство з виробництва вогнетривких виробів «Запоріжвогнетрив» вивело з консервації цех магнезіальних виробів та алюмосилікатний цех.

Про це повідомляє “Метінвест Медіа”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

«Вже сьогодні група «Метінвест» будує довгострокові економічні плани для подальшого відновлення української промисловості та нашої країни. Важливою складовою відновлення економіки є стабільна робота металургійних підприємств. «Запоріжвогнетрив» готовий забезпечити їх вогнетривами та якісним сервісом – задля досягнення нашої спільної мети», – зазначив гендиректор підприємства Сергій Гоман.

Продукція цеху магнезіальних виробів та алюмосилікатного цеху має попит на вітчизняних гірничо-збагачувальних, металургійних та інжинірингових підприємствах. Відповідно, із запуском основних потужностей почали працювати й очисні споруди підприємства. Працюють ремонтно-механічні, електроенергетичні та інші допоміжні підрозділи заводу.

Крім того, запущені в роботу сервісні центри в Запоріжжі та Кривому Розі, які займаються ремонтами коксових батарей «Запорожкоксу» та «Каметсталі», футеруванням сталеливарних агрегатів «Запоріжсталі», ремонтами обпальних машин ГЗК.

blank
Фото: «Запоріжсталь»

Робочі зміни для працівників підприємства скориговані з урахуванням комендантської години. Організовано централізоване розвезення працівників корпоративним транспортом.

Довідка

«Запоріжвогнетрив» – найбільше в Україні підприємство з виробництва вогнетривких матеріалів. Виготовляє шамотні, мулітокремнеземисті, мулітові, мулітокорундові, періклазові, периклазохромітові вироби, карбідокремнієві електронагрівачі та неформовані вогнетривкі матеріали. Продукція підприємства широко використовується в Україні, а також у регіонах СНД, Європи, Азії та Африки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають