9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Завод «Стальканат» збільшив виробництво продукції та вийшов на нові ринки

Завод «Стальканат» у 2021 році наростило відвантаження метизної продукції на 26,4% у порівнянні з 2020 роком – до понад 91 тис. тонн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

У 2021 році ПрАТ “Стальканат” наростив відвантаження арматурних канатів на 89% у порівнянні з 2020 роком. При цьому відвантаження продукції на внутрішній ринок збільшилося на 28%, а на експорт – на 162%.

“Значного зростання відвантаження арматурних канатів досягли шляхом освоєння нових ринків, розширення присутності канатів “Стальканат” на традиційних ринках, а також за рахунок освоєння виробництва нових типорозмірів арматурних канатів”, – повідомила компанія.

Завод “Стальканат” за рік наростив відвантаження сталевої фібри на 13% у порівнянні з 2020 роком.

blank

Компанія також зафіксувала зростання відвантаження дроту на 6%. Обсяг постачання сталевих канатів зберігся на рівні 2020 року.

«Важливо відзначити прогрес у рівні якості нашої основної сировини (катанки). Завдяки зусиллям партнерів із металургії вдалося суттєво підвищити рівень якості кінцевого продукту», – наголошують на підприхємстві «Стальканат».

Довідка

ПрАТ «Стальканат» було створено шляхом виділення зі складу ПрАТ «Стальканат-Силур». Компанія випускає сталеві, капронові канати, метизну продукцію.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають