9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

Завод «Стальканат» завантажений на 75% та планує розшити експорт до США

Одеський завод «Стальканат», попри військові дії, працює із завантаженістю виробничих потужностей на 75% і звертається до США щодо зняття раніше введених мит на постачання продукції.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK Center.

За словами генерального директора заводу Сергія Лавриненка, зараз завод завантажений на 75% потужностей, а 90% продукції, що виробляється, поставляється на експорт. Він уточнив, що продукція постачається здебільшого в країни ЄС автомобільним транспортом, хоча витрати на логістику зросли майже вдвічі.

Гендиректор заводу «Стальканат» зазначив, що попри скасовування мит США та ЄС у розмірі 25%, залишаються в дії антидемпінгові мита при поставках до США у розмірі 19,32%. Компанія працює над диверсифікацією постачання.

«Ми докладаємо зусиль для скасування антидемпінгового мита при постачанні продукції в США», – констатував Сергій Лавриненко.

Відповідаючи на запитання щодо ринку України, топменеджер зазначив, що наразі, у період війни, попит на продукцію різко знизився через припинення роботи компаній гірничо-металургійного комплексу. Сергій Лавриненко також вказав на позитивне рішення уряду щодо повернення ПДВ за постачання продукції на експорт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають