9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Завод на Львівщині запустив серійне виробництво окопних пічок (фото)

Завод з Миколаєва Львівської області, який займається виготовленням металевої продукції, з перших днів війни допомагає волонтерськими ініціативами. Спочатку взялися за виготовлення їжаків та ліжок для вимушених переселенців, а згодом почали виготовляти буржуйки для військових та цивільних.

Компанія займається виготовленням металевих ланцюгів понад шість років, а віднедавна виготовляє окопні пічки. Передає Промисловий Портал з посиланням на Суспільне.

З початком повномасштабного вторгнення підприємство долучилося до волонтерських проєктів. Зокрема там почали виготовляти “металеві їжаки”.

“Це перший виріб, який ми почали виробляти, оскільки в більшості цей матеріал у нас був присутній на складі – все зроблено з підручних матеріалів. Я дуже сподіваюся, що воно принесло теж користь в перші дні і зупинило десь окупантів”, — каже керівник компанії Юрій Яцинич.

blank
Фото: Суспільне Львів

Потім на підприємстві взялися за виробництво двоярусних ліжок, які передавали для потреб переселенців. Тут їх виготовили більше сотні, розповідає керівник виробництва компанії Михайло Андрусишин.

“За кошти наших іноземних партнерів, ми змогли організувати повний цикл виробництва: від металевого профілю до матраців, до пошиття наматрацників повністю повноцінних ліжок, які ми передавали в центри розміщення тимчасово переміщених”, — каже Юрій Яцинич.

Також на підприємстві налагодили виробництво буржуйок. Загалом зробили 120 таких компактних окопаних пічок.

blank
Фото: Суспільне Львів

Основою для них стали балони з-під фреону. Їх завод виготовив у співпраці з оркестром INSO-Lviv Orchestra, і вже в понеділок їх повезуть на Схід.

“Хлопцям в окопи потрібні буржуйки для обігріву: підсушити взуття, населення потребує таких буржуйок, бо немає змоги обігріти якісь приміщення. Варильна поверхня тут не зовсім варильна, така, щоб щось розігріти: чи чашку чи їду, або якесь пиття”, — каже головний механік компанії Павло Опрісник.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають