9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Завод «Каметсталь» виготовив понад 20 тисяч скоб для будівництва військових захисних споруд

Співробітники металургійного заводу «Каметсталь» виготовили та передали на фронт понад 20 тисяч скоб для будівництва захисних споруд.

Про це повідомила компанія SCM, куди входить меткомбінат «Каметсталь». Передає Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Ковалі Каметсталі виготовили та передали військовим понад 20 000 скоб для будівництва захисних споруд… Машиністи молотів, фахівці ковальської справи, пресувальники, бригадири, майстри та інші спеціалісти невтомно працювали, щоб освоїти та налагодити системне виробництво скоб у найкоротший термін», – йдеться у повідомленні.

За словами бригадира з підготовки виробництва ковальської дільниці РМЦ підприємства «Каметсталь» Олега Аліфанова, праця колективу заводу нелегка, вкрай відповідальна, вимагає багато сил і часу, проте кожного працівника надихає бажання допомогти захисникам вистояти на фронті.

«Ми докладаємо максимум зусиль, щоб побудовані з нашими скобами укриття могли зберегти життя військових. Віримо в хороше майбутнє для України та продовжуємо виконувати свою місію. Куємо скоби – куємо перемогу! – переконаний», – наголосив він.

Меткомбінат «Каместаль» (входить в SCM) – одне з найбільших підприємств промислового комплексу України з повним металургійним циклом. Входить до переліку підприємств, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають