9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

«Завод Фрунзе» у шість разів збільшив продажі через інтернет

 • Харківський «Завод Фрунзе» в минулому році збільшив продажі своєї продукції через інтернет до 5 млн. грн., тоді як роком раніше ця цифра була на рівні 800 тис. грн.

  Як повідомив голова правління ПАТ «Завод Фрунзе» Олександр Василенко, роздрібна інтернет-торгівля в минулому році привела на завод близько 3 тис. клієнтів. Така ефективність забезпечена, зокрема, заходами з кібербезпеки підприємства, на які завод був змушений піти на початку минулого року через постійні атак конкурентів з Росії. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

  Зараз ddos-атаки, перехоплення дзвінків і телефонний флуд стали практично неможливими, це відразу дало кількісний приріст інтернет-продажів, – зазначив А. Василенко.

  Він повідомив, що інтернет-торгівля для заводу є перспективним напрямком і зараз підприємство радикально оновлює всі свої інтернет-платформи роблячи їх більш зручними для споживача.

  Ми вже запустили новий корпоративний сайт, зараз створюються інтегровані з ним сайти філій і спеціалізовані сайти з продажу конкретних товарних груп: сит і решіт, систем огорожі, кошиків для сміття, і т.д. Ми не маємо наміру віддавати свою продукцію на інші мережеві платформи, хочемо побудувати власний інтернет-магазин, найбільший в своєму сегменті, це завдання на 2017 рік, – зазначив він.

  А. Василенко додав, що зараз керівництво стоїть перед вибором, на який бухгалтерсько-виробничої ІТ-платформі розвивати інтернет-продажу: 1С 8 або IT-Enterprise. «Вибираємо дуже виважено, оскільки будь-яке з цих рішень спричинить витрати на мільйони гривень», – сказав він.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний...

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Перша концесійна дорога в Україні може з’явитися цього року

  Україна у 2021 році почне реалізацію першої концесійної дороги, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Кернел” реалізовує низку надважливих інфраструктурних проєктів в порту Чорноморськ

  У компанії "Кернел" озвучили плани з розвитку перевалочних потужностей компанії в порту Чорноморськ.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  У Полтаві розпочали виробництво залізничних та автомобільних цистерн

  Полтавський вагонобудівний завод Групи ТАС виготовив для оператора рухомого складу ТАС-Логістик 10 нових залізничних цистерн.

  Українські морпіхи отримають амфібійні можливості

  Морська піхота Військово-морських сил України отримає амфібійні можливості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Новий міст у Кременчуці збудує турецька компанія

  Відбувся аукціон із закупівлі робіт з будівництва Кременчуцького вантового моста. Переможцем торгів стала турецька компанія Dogus Insaat...

  Нові вагони для міжнародних сполучень обслуговуватимуть маршрут “Київ – Запоріжжя”

  Два нових пасажирських вагони габариту RIC виробництва Крюківського вагонобудівного заводу включені до складу двох поїздів маршруту Київ-Запоріжжя.