9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 20 Вересня, 2021

«Завод Фрунзе» у шість разів збільшив продажі через інтернет

 • Харківський «Завод Фрунзе» в минулому році збільшив продажі своєї продукції через інтернет до 5 млн. грн., тоді як роком раніше ця цифра була на рівні 800 тис. грн.

  Як повідомив голова правління ПАТ «Завод Фрунзе» Олександр Василенко, роздрібна інтернет-торгівля в минулому році привела на завод близько 3 тис. клієнтів. Така ефективність забезпечена, зокрема, заходами з кібербезпеки підприємства, на які завод був змушений піти на початку минулого року через постійні атак конкурентів з Росії. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

  Зараз ddos-атаки, перехоплення дзвінків і телефонний флуд стали практично неможливими, це відразу дало кількісний приріст інтернет-продажів, – зазначив А. Василенко.

  Він повідомив, що інтернет-торгівля для заводу є перспективним напрямком і зараз підприємство радикально оновлює всі свої інтернет-платформи роблячи їх більш зручними для споживача.

  Ми вже запустили новий корпоративний сайт, зараз створюються інтегровані з ним сайти філій і спеціалізовані сайти з продажу конкретних товарних груп: сит і решіт, систем огорожі, кошиків для сміття, і т.д. Ми не маємо наміру віддавати свою продукцію на інші мережеві платформи, хочемо побудувати власний інтернет-магазин, найбільший в своєму сегменті, це завдання на 2017 рік, – зазначив він.

  А. Василенко додав, що зараз керівництво стоїть перед вибором, на який бухгалтерсько-виробничої ІТ-платформі розвивати інтернет-продажу: 1С 8 або IT-Enterprise. «Вибираємо дуже виважено, оскільки будь-яке з цих рішень спричинить витрати на мільйони гривень», – сказав він.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Два балкери доставлять 150 тисяч тонн вугілля з США для роботи українських ТЕС

  Енергохолдинг ДТЕК погодив з компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох суднових партій американського...

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Bees Airline отримала права на чартерні рейси за 12 маршрутами в зимовий період

  Українська авіакомпанія Bees Airline отримала права на виконання чартерних рейсів з Києва та регіональних аеропортів України за 12 маршрутами в зимовий період.

  ЛКМЗ отримав вісім замовлень на виготовлення корпусів БТР-4Е

  Приватне підприємство "Лозівський ковальсько-механічний завод" вчергове обрано переможцем в тендері на виготовлення корпусів для бронетранспортерів й готується до підписання контракту з ДП...

  У Львові за кошти європейських фондів збудували новий спортивний комплекс

  У Львові на вулиці Дорога Кривчицька, 19Д відкрили сучасний спортивний зал «Боско-Арена», що входить у спортивний комплекс Салезіянського Згромадження святого Івана Боско.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу "річка-море" Дніпро-AV-01 проєкту D-6000.

  У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

  Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

  “Антонов” розпочав стапельне складання другого Ан-178 за контрактом Міноборони України (фото)

  Після тривалої перерви з’явилася оновлена інформація щодо стану будівництва літаків, які були замовлені Міноборони наприкінці грудня 2020 року.Передає Національний...

  Зараз читають

  У Харкові відновили раритетний тролейбус (фото)

  У Харкові відреставрували останній в місті тролейбусів ЗІУ-682, який експлуатувався. Після того як машину вивели з експлуатації,...

  У Володимирі-Волинському запустили в роботу швейну фабрику після річного простою (фото)

  Відновила роботу швейна фабрика у Володимирі-Волинському, яка у квітні минулого року повністю зупинила виробництво.Передає Національний...

  Термінал Ніка-Тера хоче увійти в межі порту Ольвія для підвищення ефективності роботи

  ТОВ "Морський спеціалізований порт Ніка-Тера" подало заявку на включення кордонів території компанії в межі території спеціалізованого морського...

  В Україні освоїли виробництво практичних авіабомб

  В Україні опанували виробництво практичних авіаційних бомб для тренування льотного складу Повітряних Сил Збройних сил України.