9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Запорізький завод отримав замовлення на бар’єрні огородження від Onur

Запорізький Завод «Євроформат» виготовить металеві бар’єрні огородження на 150 мільйонів гривень на замовлення компанії Onur Group Ukraine.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

ТАСкомбанк підписав із ТОВ «ТД Завод Євроформат» договір на факторингове обслуговування (без регресу) вартістю 150 мільйонів гривень для фінансування проєкту компанії Onur Group Ukraine, яка входить до складу Onur Group, на постачання бар’єрних огорож.

ТАСкомбанк та ТОВ «ТД Завод Євроформат» підписали договір на факторингове обслуговування терміном на три роки у вересні 2021 року.

В результаті, Onur Group Ukraine отримала відстрочку платежу для оплати за бар’єрні огорожі виробництва ТОВ «ТД Завод Євроформат». Фінансування покликане дозволити компанії розрахуватися за товар за зручним графіком, виконавши зобов’язання своєчасно та в повному обсязі, зазначається у повідомленні банку.

ТОВ «ТД Завод Євроформат» фінансування дозволить наростити обсяги реалізації бар’єрних огорож, отримавши додатковий грошовий капітал, та забезпечити будівництво необхідною кількістю виробів.

«ТАСкомбанк співпрацює із групою «Євроформат» понад чотири роки. За цей час ми дуже добре вивчили бізнес-партнерів та змогли запропонувати найвигідніші рішення для реалізації амбітних планів компанії та їхнього партнера – Onur Group Ukraine», – наголосив Олег Онуфрієнко, директор Департаменту з роботи з корпоративними клієнтами промислового напряму ТАСкомбанку.

blank

«Для нас пріоритетом залишається якість продукції та виконання замовлення вчасно. Позитивна динаміка зростання обсягів постачання, яку зараз спостерігаємо, вимагає від нас пошуку нестандартних рішень для залучення додаткового оборотного капіталу. Одним із таких рішень є реалізація факторингової угоди з ТАСкомбанком та Onur Group Ukraine», – заявив Владислав Головань, директор ТОВ «ТД Завод Євроформат».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають