9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Запорізький завод кольорових металів запустив цех із виробництва телекомунікаційного кабелю (відео)

ТОВ «Запорізький завод кольорових металів» (ЗЗКМ) запустило цех із виробництва телекомунікаційного кабелю.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Телекабель призначений для високошвидкісних мереж. Потужності нового цеху становлять 65 тис. км телекабелю на рік.

Цех обладнаний виробничою лінією від Rosendahl Nextrom GMBH (Австрія) та крутильним обладнанням від Maschinenfabric niehoff GMBH & CO KG (Німеччина).

Машина подвійного скручування DSI 1002 виробництва фірми Maschinenfabric niehoff дозволяє за одну операцію одночасно скручувати з накладенням екрана.

Автоматична лінія бухтування фірми Reelex packaging solutions, inc. (США) дозволяє впровадити запатентовану технологію намотування в бухту у вигляді вісімки, що унеможливлює сплутування кабелю під час розмотування.

ЗЗКМ зазначає, що отримати точні виміри з високою швидкістю дозволяє автоматичне випробувальне обладнання від AESA SA (Швейцарія).

Запорізький завод кольорових металів – виробник кабельно-провідникової продукції у Запоріжжі. Підприємство виготовляє близько 6 тис. позицій.

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) прийняла рішення не вводити спеціальне мито у 23,5% на імпорт проводів в Україну незалежно від країни походження або імпорту, яке мало набути чинності в середині жовтня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають