9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Запорізький завод кольорових металів відкриє виробництво в Івано-Франківську

В Івано-Франківськ за програмою релокації бізнесу частково перемістив свої виробничі потужності Запорізький завод кольорових металів (ЗЗКМ).

Про це в Івано-Франківську на пресконференції повідомив фінансовий директор ЗЗКМ Євген Бойко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Наразі ми здійснили релокацію в Івано-Франківськ. При цьому ми частково залишили виробництво у Запоріжжі. У Івано-Франківську ми вирішили робити проєкт по заміщенню експорту. Ми експортер №1 в Україні по мідному кабелю, основний ринок збуту це Європейський Союз. Ми вирішили, що в Івано-Франківську побудуємо виробництво, яке буде сконцентроване на цьому виді продукції», – зазначив Бойко.

За його словами, запорізький завод розглядав кілька міст для релокації підприємства. Вибір став на Івано-Франківську, бо лише тут запропонували такі умови, які повністю задовольняли виробника.

«У нас складне технологічне виробництво і нам запропонували тут локацію, яка дозволяє в тому числі дивитись у найближчі 5 років. Ми вирішили, що там будемо розвиватись і надалі», – констатує Бойко.

blank

Він зауважив, що вже ведеться монтаж обладнання, яке везуть з Німеччини. Першу чергу виробництва мідного електричного кабелю планують запустити у серпні. Наразі завод готовий навчати людей та вибудовувати з ними трудові відносини.

Зазначається, що Запорізький завод кольорових металів створить в Івано-Франківську 300-350 робочих місць. Підприємство планує виробляти 550 тонн мідного кабелю на місяць.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають