9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Запорізький завод феросплавів отримав нове кранове обладнання

Згідно з планом технічного розвитку Запорізького заводу феросплавів, у 2018 році в цеху №4 була запланована робота по заміні крана №84.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Монтаж металоконструкцій нового крану, його механічної та електричної частин, а також налаштування працюючого обладнання було виконано в зазначений строк і новий кран запущений в роботу.

При цьому, з виробничих причин, демонтаж металоконструкцій старого крану не був виконаний. Кран тимчасово, до повного демонтажу, розмістили у ремонтному тупику СГП цеху №4.

У поточному році з метою вивільнення зони роботи для нового крану, керівництвом заводу прийнято рішення про виконання демонтажних робіт власними силами.

Перед виконанням демонтажних робіт, були проведені необхідні організаційні заходи: сформований і узгоджений план виконання робіт, підготовлений наказ про виконання демонтажних робіт, узгоджені дії ремонтного та технологічного персоналу.

blank

Для зменшення ваги демонтованих металоконструкцій, попередньо виконане розбирання електричного і механічного обладнання крану, демонтовані поручні, трубна розводка, кабіна крану.

В результаті злагодженої роботи колективів ЦРМО, ЖДЦ і цеху № 4,       демонтаж старого крану №84 виконаний оперативно, безпечно і без порушення технологічного процесу роботи цеху.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають