9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Запорізький залізорудний комбінат направить півтора мільярда гривень на капітальне будівництво

Цього року Запорізький залізорудний комбінат (ЗЗРК) має намір направити понад 1,4 мільярда гривень на капітальне будівництво без заміни основного технологічного обладнання.

Про це повідомив генеральний директор ЗЗРК Дмитро Колесников корпоративній газеті підприємства “Робоче слово”, передає Національний Промисловий Портал.

ЗЗРК збирається завершити роботи та ввести в експлуатацію Дробильно-дозаторний комплекс Вантажного ствола №2. Підприємство має намір продовжити будівництво Південного вентиляційного ствола №2, а також роботи на інших стратегічних об’єктах, у тому числі проходку та оснащення стволів та інше.

Запорізький залізорудний комбінат (у січні-листопаді 2021 року направив на капітальне будівництво (без заміни основного обладнання) 482 млн грн. Комбінат направив основну частину коштів на будівництво нових виробничих потужностей – 479,95 млн грн.

Одним із ключових напрямів інвестування є Дробильно-дозаторний комплекс Вантажного ствола №2 горизонт 940-1140 м. Зараз комбінат вийшов на завершальний етап будівництва, який включає ліквідацію цілика-пробки та перезапуск артерій на горизонти, що знаходяться нижче.

blank

До ключових напрямків також відноситься будівництво Південного вентиляційного ствола №2 (ЮВС-2). Очікується, що будівництво дозволить покращити провітрювання Переверзівського родовища і, як наслідок, досягти збільшення обсягів видобутку руди.

«Будівництво ПВС-2 – масштабний та, без перебільшення, унікальний проєкт, який реалізується вперше в історії незалежної України. Будівництво нового ствола дозволить забезпечити стабільно високе виробництво до 2055 року», – повідомив Колесников.

За його словами, ЗЗРК у 2021 році придбав 10 нових самохідних машин (бурових, вантажно-доставочних та допоміжних) на суму 138 млн грн. На цей час парк самохідних машин налічує понад 120 одиниць.

У 2020 році ЗЗРК направив на капітальне будівництво 441,13 млн грн, що на 16,3% більше у порівнянні з 2019 роком.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають