9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

Запорізький ливарно-механічний завод освоїв виробництво нової продукції (фото)

Запорізький ливарно-механічний завод (ЗЛМЗ) освоїв виробництво нового виду продукції – бутари млинів для гірничо-збагачувальних комбінатів.

Про це йдеться у пресрелізі на сторінці підприємства у Facebook, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

«Зараз чи не єдиною нашою втіхою є новини про наші перемоги на фронті – великі та маленькі. Перемогою з економічного та виробничого фронтів готовий порадувати й наш завод. Фахівці нашого заводу освоїли випуск нового виду продукції для ГЗК», – йдеться у повідомленні.

Бутари є металевим сітчастим барабаном конусної форми, який використовується у виробничому процесі подрібнення залізної руди на гірничо-збагачувальних комбінатах. Агрегат дозволяє сортувати руду за фракціями під час її помелу та виключає попадання великих шматків породи на наступний технологічний етап.

blank

Фахівці ЗЛМЗ розробили новий агрегат спільно із Криворізьким ремонтно-механічним заводом. Перші два млини вже використовуються замовником – Інгулецьким гірничо-збагачувальним комбінатом.

«Раніше бутари постачалися сторонніми підприємствами. Але ми прагнемо освоювати нові види продукції. Виріб виготовили разом із колегами з КРМЗ у дуже короткий термін. Колеги із Кривого Рогу розробили креслення, а ми реалізували їх у металі. Два такі барабани вже експлуатуються гірниками», – прокоментував Андрій Храпач, фахівець із механообробки ЗЛМЗ.

blank

Довідка про підприємство

ТОВ «Запорізький ливарно-механічний завод» засновано у серпні 2016 року на базі виробничих потужностей механічного, ливарного цехів та цеху металоконструкцій комбінату «Запоріжсталь».

Наприкінці березня ЗЛМЗ відновив роботу основних підрозділів після зупинки через вторгнення рф на територію України. Зокрема, запустили механічний цех, цех металоконструкцій та відділ виробництва фасонного лиття.

У планах заводу виробляти та ремонтувати деталі для підприємств «Метінвесту» – «Запоріжсталі», «Каметсталі», «Метінвест Покровськвугілля» та криворізьких ГЗК. Крім того, підприємства має намір випускати нові види продукції – запчастини для кар’єрної та вантажопідйомної автомобільної техніки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають