9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Запорізький титаномагнійовий комбінат отримав право постачати продукцію для китайської компанії GoldSky

Запорізький титаномагнійовий комбінат, пройшов сертифікацію одного з найбільших китайських споживачів титанової губки – компанії GoldSky

Концерн GoldSky є титановым підрозділом китайської державної фінансово-промислової групи XiangTou Holding Group. Компанія працює на ринку більше 10 років і входить в топ-5 найбільших споживачів титанової губки в Китаї з активами майже 700 млн. Дол.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ліга.Бізнес.

З 2015 року ЗТМК почав постачати титановую губку найбільшим споживачам з США, Європи та Китаю для подальшого її використання в аерокосмічній промисловості. Співпраця з цими компаніями стала можлива після того, як на підприємстві прийшов приватний інвестор і провів модернізацію потужностей комбінату, – зазначив директора ЗТМК Володимир Сивак.

За оцінками експертів, глобальний ринок титанової продукції становить 160-170 тис. тонн титановой губки в рік. Ринок титанової губки продовжує зростати, а до 2025 року рост споживання складе близько 40%. Найбільше титануспоживає аерокосмічна галузь, яка за очікуванням експертів збільшить споживання цього металу на 60%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають