9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

«Запоріжсталь» завершило черговий етап реконструкції доменної печі №3 (відео)

ПАТ «Запоріжсталь» завершило черговий етап реконструкції доменної печі № 3 – великовузлового монтаж металоконструкцій

Як повідомляє прес-служба підприємства, на будівельному майданчику домни змонтовано понад 7 тисяч тонн металоконструкцій.

В рамках реконструкції повністю змонтований кожух печі, що складається з шести великих вузлів, кожен вагою до 400 тонн. Також встановлено опорний четирехколоннік печі, похилий міст. Завершується монтаж обладнання об’єднаної насосної станції, збірка і оснащення машинного залу печі, системи газоочистки і пиловловлювача, – відзначили в прес-службі.

Установка прапора України на найвищій точці доменної печі № 3 символічно ознаменувала завершення етапу великовузлового складання металоконструкцій.

Ми впевнено рухаємося до завершення будівництва нової доменної печі №3. Днями ми вийшли на верхню позначку домни – 86 метрів. За нашою доброю традицій на верхній точці печі встановлено державний прапор України, – зазначив генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

На даний момент на будівельному майданчику реконструкції ДП № 3 йде підготовка до установки бесконусному завантажувального пристрою лотковоютипу виробництва компанії Danieli Corus.

Нагадаємо, масштабна екологічна реконструкція доменної печі № 3 стартувала 1 листопада 2016 року.

Вперше в Україні при реалізації великих інфраструктурних проектів комбінат «Запоріжсталь» використовував кращу світову практику – створив інтелектуальну модель доменної печі, яка підвищить ефективність реконструкції, скоротить її терміни проведення. Інвестиції комбінату в екологічну реконструкцію ДП № 3 – близько 1,5 млрд грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають