9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

«Запоріжсталь» водним транспортом відвантажила більше 573 тисяч тонн металопродукції

У 2017 році металургійний комбінат «Запоріжсталь» збільшив відвантаження продукції водним транспортом на 6% в порівнянні з попереднім роком, до 573 тисяч тонн

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ПромПолитИнформ.

Таким чином водним транспортом було відвантажено 17% виробленої комбінатом продукції. Традиційно основними споживачами запоріжсталівського прокату, відправленого по воді, залишаються Болгарія, Туреччина, Греція та Румунія.

«Водний транспорт – найбільш ефективний спосіб доставки готової продукції замовнику, тому третина всього експорту «Запоріжсталі» вирушає до споживача саме по воді. Ми прагнемо використовувати всі логістичні переваги регіону присутності для того, щоб посилити свої конкурентні позиції на ринках. У 2017 році ми відкрили нові напрямки – Грузія, Сербія і доставку продукції клієнтам в Македонію по річці Дунай», – зазначив генеральний директор «Запоріжсталі» Ростислав Шурма.

Період навігації в 2017 році тривав трохи більше 9 місяців – з 10 березня по 20 грудня. У цей період комбінат реалізував рішення по відвантаженню гарячекатаних рулонів в горизонтальному положенні, що дозволило звести до мінімуму травмування металопрокату, а також знизити вартість перевалки на 0,5 доларів на тонну.

 

Останні новини:

Зараз читають