9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

Запоріжсталь продовжує екологічну реконструкцію

blankПАТ «Запоріжсталь» в рамках екологічної реконструкції доменної печі № 3 завершив установку завантажувального пристрою лотковоютипу.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УкрРудПром.

Бесконусному завантажувальний пристрій (БЗУ) компанії Danieli Corus підвищить продуктивність доменної печі, а також забезпечить оптимальний баланс і контроль розподілу сировини на рівні засипу шихти. Вартість обладнання становить понад 165 млн гривень.

Перевагою даного БЗУ перед традиційними трехконуснимі завантажувальними пристроями є забезпечення рівномірності завантаження шихтових матеріалів і, як наслідок, отримання заданого профілю засипу. Все це дозволить знизити питомі витрати коксу до 15 кг на т чавуну і підвищити продуктивність печі на 5%.

У реконструкції доменної печі № 3 ми застосовуємо найсучасніші технології і рішення, використовуємо обладнання кращих світових виробників. Це наш єдиний підхід до реконструкції і модернізації комбінату, який дозволяє системно підвищувати ефективність виробництва, – зазначив генеральний директор ПАТ« Запоріжсталь »Ростислав Шурма.

Також БЗУ обладнано системами пилоподавлення і аспірації приймальні воронки для зниження цвітіння під час завантаження шихти в домну.

Відмінною особливістю даного агрегату є обладнання всіх його механізмів системою гідроприводів, що забезпечує високу надійність і ефективність роботи. БЗУ також обладнано автоматизованою системою управління завантаження доменної печі, що забезпечить моніторинг і контроль виробничого процесу в режимі реального часу.

Інноваційні технології, застосовані при реконструкції ДП № 3, скоротили терміни її проведення. Застосування великовузлового складання в проекті реконструкції доменної печі стало феноменом в промисловому будівництві України. Проекти такого рівня в Україні зазвичай реалізовувалися протягом півтора років, ПАТ «Запоріжсталь» планує провести реконструкцію печі за півроку. Інвестиції комбінату в екологічну реконструкцію ДП № 3 – близько 1,5 млрд гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають