9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

“Запоріжсталь” може запустити частину виробництва

На Запорізькому металургійному комбінаті “Запоріжсталь” розглядають план часткового запуску виробничих потужностей.

Про це повідомив генеральний директор “Запоріжсталі” Олександр Мироненко, повідомляє “Інтерфакс-Україна”, передає Національний Промисловий Портал.

“Наразі підприємство знаходиться в режимі гарячої консервації основного обладнання. Ми зупинили основні виробничі потужності таким чином, що немає жодних загроз для відновлення виробництва. На промисловому майданчику працюють фахівці, які підтримують виробничі агрегати в режимі консервації.

Ми продовжуємо відвантажувати продукцію, що знаходиться на наших складах, і зараз розглядаємо можливість часткового запуску цеху холодної прокатки для того, щоб відновити виробництво та відвантаження холоднокатаних рулонів європейському споживачеві”, – сказав Мироненко.

blank
Фото: Запоріжсталь

За його словами, рішенню про часткове відновлення роботи сприяє контрольована військова ситуація у Запоріжжі.

Крім того, на підприємстві переконані: працююча економіка тільки наближає перемогу України, і зараз кожне підприємство, кожен бізнес має докладати зусиль для повернення до робочого ритму.

Поки що виробничники розробляють дорожню карту точкового запуску в роботу окремих виробничих потужностей.

blank

Довідка

“Запоріжсталь” – одне із найбільших промислових підприємств України. Спеціалізація комбінату – високоякісний сталевий г/к рулон, г/к лист, холоднокатаний лист, х/к рулон із вуглецевих та низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль.

Основними споживачами продукції є виробники зварювальних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники виробів побутової техніки.

“Запоріжсталь” належить до української міжнародної гірничо-металургійної компанії “Метінвест”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають