9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

“Запоріжсталь” інвестував близько 400 тис гривень у навчальну базу для майбутніх металургів

«Запоріжсталь» в рамках модернізації програми професійно-технічного навчання обладнав спеціальний навчальний клас для машиністів крана металургійного виробництва.

Учні, які проходять практику на підприємстві, отримали унікальну можливість навчання на інтерактивному електронному тренажері мостового крана Pascal. Інвестиції в створення класу становлять близько 400 тис. гривень. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Тренажер демонструє будову та принцип роботи крана, його механізмів, і моделює виробничі завдання, які майбутні металурги виконують в ході навчання.

У 2018 році в рамках програми співпраці «Запоріжсталі» з вищими і професійно-технічними навчальними закладами м.Запоріжжя близько 1200 студентів та учнів пройдуть ознайомчу, виробничу та переддипломну практику на підприємстві.

Щоб забезпечити максимально комфортну адаптацію молоді на комбінаті, майбутніх металургів знайомлять з професією під керівництвом досвідчених наставників. Крім першого виробничого досвіду, кращі учні отримують пріоритетне право – проходження практики з працевлаштуванням. У 2018 року 110 студентів і учнів пройдуть оплачувану практику на «Запоріжсталі».

Комбінат «Запоріжсталь» з 2015 року реалізує мотиваційну програму по виплатах іменних стипендій кращим запорізьким студентам і учням професійно-технічних закладів. За цей час іменні стипендії комбінату отримали близько 400 кращих студентів Запоріжжя. У 2018 році річний стипендіальний фонд програми збільшено з 230 тис. гривень до 440 тис. гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають