9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

“Запоріжкокс” розширює проект з обміну вторинними газами з металургійним комбінатом “Запоріжсталь”

 • “Запоріжкокс” в рамках реалізації енергозберігаючого проекту з обміну вторинними газами з Запорізьким металургійним комбінатом “Запоріжсталь”, одним з найбільших платників податків України та Запорізької області, удосконалює технологію розподілу коксового газу шляхом модернізації власного обладнання

  Це дозволяє збільшити обсяг поставок коксівного газу на комбінат до 17 млн ​​куб. м в рік, що дозволить “Запоріжсталі” заощадити близько 8 млн куб. м.  “Запоріжкокс” виконав модернізацію регулятора подачі коксового газу котла-утилізатора РК85-1, що дозволило скоротити обсяг що надходить на котел коксового газу в середньому до 2 тис. Куб. м / год з подальшою його передачею для заміщення природного газу на ПАТ “Запоріжсталь”. Економічний ефект від обміну додатковим коксівним газом між підприємствами складе близько 22 млн грн на рік.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Використання вторинних газів у виробництві – найважливіший енергоефективний проект, який допомагає” Запоріжкоксу “і” Запоріжсталі “більш раціонально використовувати паливно-енергетичні ресурси. Ми додатково поліпшили технологію розподілу коксового газу, завдяки чому збільшили поставки коксового газу на обмін. Це позитивно позначиться на собівартості продукції, а значить, підвищить нашу конкурентоспроможність і ефективність “, – пояснює генеральний директор” Запоріжкоксу “Віталій Литовка.

  ПрАТ “Запоріжкокс” виробляє близько 10% виробленого в Україні коксу, володіючи повним технологічним циклом переробки коксохімічних продуктів. Підприємство експортує продукцію в більш ніж 20 країн світу.

  “Запоріжсталь” знаходиться в процесі інтеграції до групи “Метінвест”, основними акціонерами якої є ЗАТ “Систем Кепітал Менеджмент” (71,24%) і група компаній “Смарт-холдинг” (23,76%).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка"...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  “Аеропракт” виготовив тисячний літак А-22

  Український виробник надлегких літаків — підприємство Aeroprakt — продало тисячний екземпляр своєї найпопулярнішої моделі А-22.

  У Запорізькій області збудували біоелектростанцію

  У місті Токмак Запорізької побудували біотеплоелектростанцію «Придніпровська БіоТЕС». Станція стане майданчиком для розвитку індустріального парку на території південної промзони...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  На Самбірщині агропромислова компанія розпочала будівництво нового картоплесховища

  Українська агропромислова компанія «Контінентал Фармерз Груп» розпочала будівництво нового картоплесховища у селі Чуква Самбірського району Львівської області.