9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

“Запоріжкокс” розширює проект з обміну вторинними газами з металургійним комбінатом “Запоріжсталь”

“Запоріжкокс” в рамках реалізації енергозберігаючого проекту з обміну вторинними газами з Запорізьким металургійним комбінатом “Запоріжсталь”, одним з найбільших платників податків України та Запорізької області, удосконалює технологію розподілу коксового газу шляхом модернізації власного обладнання

Це дозволяє збільшити обсяг поставок коксівного газу на комбінат до 17 млн ​​куб. м в рік, що дозволить “Запоріжсталі” заощадити близько 8 млн куб. м.  “Запоріжкокс” виконав модернізацію регулятора подачі коксового газу котла-утилізатора РК85-1, що дозволило скоротити обсяг що надходить на котел коксового газу в середньому до 2 тис. Куб. м / год з подальшою його передачею для заміщення природного газу на ПАТ “Запоріжсталь”. Економічний ефект від обміну додатковим коксівним газом між підприємствами складе близько 22 млн грн на рік.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Використання вторинних газів у виробництві – найважливіший енергоефективний проект, який допомагає” Запоріжкоксу “і” Запоріжсталі “більш раціонально використовувати паливно-енергетичні ресурси. Ми додатково поліпшили технологію розподілу коксового газу, завдяки чому збільшили поставки коксового газу на обмін. Це позитивно позначиться на собівартості продукції, а значить, підвищить нашу конкурентоспроможність і ефективність “, – пояснює генеральний директор” Запоріжкоксу “Віталій Литовка.

ПрАТ “Запоріжкокс” виробляє близько 10% виробленого в Україні коксу, володіючи повним технологічним циклом переробки коксохімічних продуктів. Підприємство експортує продукцію в більш ніж 20 країн світу.

“Запоріжсталь” знаходиться в процесі інтеграції до групи “Метінвест”, основними акціонерами якої є ЗАТ “Систем Кепітал Менеджмент” (71,24%) і група компаній “Смарт-холдинг” (23,76%).

Останні новини:

Зараз читають