9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

За дев’ять місяців компанія Ferrexpo збільшила виробництво окатишів на 1,3%

 • У січні-вересні 2018 року порівняно з аналогічним періодом 2017 року компанія Ferrexpo plc (Великобританія), яка контролює Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати (обидва – Полтавська область) збільшила виробництво окатишів на 1,3%, або на 103,26 тис. тонн , до 7,756 млн тонн.

  Про це йдеться в повідомленні компанії на сайті Лондонської фондової біржі, передає МінПром.

  За 9 місяців компанія виробила 7,257 млн ​​тон окатишів з 65% вмістом заліза, а також 484,57 тис. тонн окатишів з 62% вмістом заліза.

  У липні-вересні в порівнянні з квітнем-червнем компанія збільшила виробництво окатишів на 5,93%, або на 148,84 тис. тонн, до 2659,85 тис. тонн.

  Як повідомлялося, в січні-червні Ferrexpo скоротила показник EBITDA (прибуток до вирахування витрат по виплаті відсотків, податків і нарахованої амортизації) на 18,4%, або на 52,788 млн дол., до 234,15 млн дол., в порівнянні з першим півріччям 2017 року.

  У 2017 році компанія Ferrexpo експортувала 10 406,8 тис. тонн окатишів.

  Ferrexpo AG (Швейцарія), що володіє 99,02% Полтавського ГЗК, через компанії Ferrexpo plс і Fevamotinico контролюється Костянтином Жеваго.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які принесли дохід та користь державі.

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Як заявлено...

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Зараз читають

  В Україні незабаром почнуться випробування вітчизняного кулемета калібру 12,7 мм (фото)

  ПАТ "Завод "Маяк" планує стати третім виробником кулеметів калібру 12,7 мм на пострадянському просторі. Новий кулемет проєктувався...

  “Аеропракт” виготовив тисячний літак А-22

  Український виробник надлегких літаків — підприємство Aeroprakt — продало тисячний екземпляр своєї найпопулярнішої моделі А-22.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  “Укрзалізниця” вводить послугу перевезення вантажів з узгодженими термінами та обсягами

  АТ "Укрзалізниця" з січня 2021 року запроваджує новий продукт для своїх клієнтів — послугу перевезення вантажів у...