9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

З 2016 року «ArcelorMittal Кривий Ріг» збільшив чистий прибуток на 95%

blankКриворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» (Дніпропетровська область) за підсумками 2016 року збільшив чистий прибуток в порівнянні з 2015 роком на 95% – до 2,7 млрд грн. Про це свідчать матеріали компанії.

Згідно з повідомленням, чистий дохід зріс на 14,5% – до 52,96 млрд грн. Обсяг інвестицій (капітальних і операційних) склав 9 млрд грн. Обсяг продажів металопродукції збільшився на 13% – до 6,1 млн тонн.

У 2016 році компанія вийшла на нові ринки збуту. «Підприємство почало виробляти арматурний прокат 14 м заходи, завдяки чому збільшило поставки в Ізраїль і Великобританію. Також була розроблена технологія виробництва 4-хрядного арматурного прокату в мотках для європейського ринку, продукція пройшла бельгійську і колумбійське сертифікації », – сказано в повідомленні.

Крім того, компанія розробила нові марки стали катанки з додатковою вартістю, що дозволило підприємству зміцнити позиції на нових ринках збуту. При розміщенні продукції на складах для зручності клієнтів була розроблена нова маркування пачок в торці, що істотно спростило зберігання продукції.

«ArcelorMittal Кривий Ріг» – найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема – арматури і катанки. Понад 95% акцій підприємства володіє Arcelor Mittal Duisburg GmbH (Німеччина).

В Україні ArcelorMittal також володіє компанією «ArcelorMittal Берислав», стивідором «Нікмет-Термінал» (Миколаїв) та іншими активами.

«ArcelorMittal Кривий Ріг» за підсумками 2015 року отримав чистий прибуток 1,384 млрд грн проти чистого збитку 1,18 млрд грн роком раніше. Чистий дохід збільшився в порівнянні з 2014 роком на 25,9% – до 46,261 млрд.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають