9.5 C
Alba Iulia
Субота, 18 Вересня, 2021

З 2016 року «ArcelorMittal Кривий Ріг» збільшив чистий прибуток на 95%

 • Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» (Дніпропетровська область) за підсумками 2016 року збільшив чистий прибуток в порівнянні з 2015 роком на 95% – до 2,7 млрд грн. Про це свідчать матеріали компанії.

  Згідно з повідомленням, чистий дохід зріс на 14,5% – до 52,96 млрд грн. Обсяг інвестицій (капітальних і операційних) склав 9 млрд грн. Обсяг продажів металопродукції збільшився на 13% – до 6,1 млн тонн.

  У 2016 році компанія вийшла на нові ринки збуту. «Підприємство почало виробляти арматурний прокат 14 м заходи, завдяки чому збільшило поставки в Ізраїль і Великобританію. Також була розроблена технологія виробництва 4-хрядного арматурного прокату в мотках для європейського ринку, продукція пройшла бельгійську і колумбійське сертифікації », – сказано в повідомленні.

  Крім того, компанія розробила нові марки стали катанки з додатковою вартістю, що дозволило підприємству зміцнити позиції на нових ринках збуту. При розміщенні продукції на складах для зручності клієнтів була розроблена нова маркування пачок в торці, що істотно спростило зберігання продукції.

  «ArcelorMittal Кривий Ріг» – найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема – арматури і катанки. Понад 95% акцій підприємства володіє Arcelor Mittal Duisburg GmbH (Німеччина).

  В Україні ArcelorMittal також володіє компанією «ArcelorMittal Берислав», стивідором «Нікмет-Термінал» (Миколаїв) та іншими активами.

  «ArcelorMittal Кривий Ріг» за підсумками 2015 року отримав чистий прибуток 1,384 млрд грн проти чистого збитку 1,18 млрд грн роком раніше. Чистий дохід збільшився в порівнянні з 2014 роком на 25,9% – до 46,261 млрд.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  Кабінет міністрів збільшив витрати на розвиток доріг до 116 мільярдів гривень

  Кабінет міністрів збільшив на 5 млрд гривень видатки загального фонду державного бюджету на розвиток мережі доріг державного...

  В Україні розроблено нову оптико-прицільну станцію ОПС-3

  ДП «Ізюмський приладобудівний завод» розробило високоточну оптико-прицільну станцію наведення ОПС-3 для військової техніки.Передає Національний...

  Нова РЛС «Фенікс-1» прийнята на озброєння української армії

  На озброєння Збройних сил України прийнято станцію виявлення 80К6КС1 «Фенікс-1» від КП «НВК «Іскра».

  Національна поліція отримала автомобілі та обладнання від ЄС (відео)

  Національна поліція України отримала техніку загальною вартістю 3,4 мільйона євро.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...