9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Травня, 2021

Єнакіївський метзавод в 2016р отримав 360 млн грн прибутку проти значного збитку роком раніше

 • ПрАТ “Єнакіївський металургійний завод” (ЄМЗ), що входить до групи “Метінвест”, за підсумками роботи в 2016 році отримало чистий прибуток у розмірі 360,483 млн грн, в той час як в 2015 році чистий збиток становив 544,546 млн грн.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс україна.

  Згідно з повідомленням компанії про річних зборах акціонерів, призначених на 28 квітня поточного року, непогашений збиток підприємства до кінця року склав 837,924 млн грн.

  ЄМЗ в 2016 році наростив поточні зобов’язання на 9,2% – до 21 млрд 173,890 млн грн, довгострокові – в 2,7 рази, до 6 млрд 763,291 млн грн.

  У той же час ЄМЗ збільшив дебіторську заборгованість на 33,3% – до 20 млрд 125,357 млн ​​грн.

  Активи ЄМЗ зросли на 29% – до 28 млрд 448,254 млн грн, в тому числі основні кошти – на 2%, до 3 млрд 969,831 млн грн.

  Чисельність працівників за 2016 рік знизилася на 3,4% – до 6,706 тис. Чол.

  На порядку денному, зокрема, значиться питання про порядок розподілу прибутку за підсумками 2016 року.

  ЄМЗ і Макіївський метзавод (ММЗ) – ланки єдиного виробничого ланцюжка дивізіону сталі і прокату групи “Метінвест”: ЄМЗ – основний постачальник заготовки для прокатних станів ММЗ.

  ПрАТ “ЄМЗ” разом зі спільним українсько-швейцарським підприємством ТОВ “Метален” входить до групи підприємств ЄМЗ. Підприємства, які є окремими юридичними особами, здійснюють господарську діяльність на одному виробничому майданчику, мають єдиний виробничий цикл, на них здійснюється єдине оперативне управління.

  За даними підприємства, до кінця 2015 року Metinvest BV (Нідерланди) володіло 56,1117% акцій ЄМЗ, Metinvest International SA (Швейцарія) – 30,3378%.

  Статутний капітал ПАТ “ЄМЗ” становить 160 млн 897,992 тис.

  ЄМЗ, “Метален” і ММЗ входять до складу групи “Метінвест”, яка є міжнародною вертикально інтегрованою гірничо-металургійною групою компаній. В її структуру входять видобувні і металургійні підприємства, в Україні, Європі та США, а також мережа продажів з охопленням ключових світових ринків.

  Основними акціонерами компанії Metinvest BV (Нідерланди, материнської компанії групи “Метінвест”) є група “СКМ” (71,24%) і “Смарт-холдинг” (23,76%), які спільно керують компанією.

  ТОВ “Метінвест Холдинг” – керуюча компанія групи “Метінвест”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод “Радіовимірювач” виготовив дві станції “Мінерал-У” для комплексу крилатих ракет “Нептун”

  У Києві на державному підприємстві “Радіовимірювач” вже виготовили дві станції багатофункціонального радіолокаційного комплексу “Мінерал-У”, який розробив “Квант-Радіолокація”....

  Україна передала США список потреб в озброєннях та техніці для Збройних сил

  Стало відомо, що Україна передала США список самих екстрених потреб для армії, про що заявив голова МЗС Дмитро Кулеба.

  БПЛА «Лелека-100» прийнято на озброєння української армії

  Безпілотний авіаційний комплекс «Лелека-100» прийнято на озброєння Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Мілітарний.

  У Рахівському районі будують найвищу підпірну стінку в Україні (фото)

  У Держагентстві автомобільних доріг України показали процес будівництва найвищої підпірної стіни в країні.Вона знаходиться в Закарпатській області на...

  “Нова Пошта” запустила доставку з онлайн-магазинів Німеччини

  "Нова Пошта Глобал", що входить до групи компаній "Нова Пошта", запустила доставлення з магазинів Німеччини через платформу NP Shopping.

  “Укрзалізниця” відновлює перші міжнародні пасажирські залізничні маршрути

  В "Укрзалізниці" повідомили, що у зв'язку зі стабілізацією ситуації з поширенням коронавірусної інфекції та за сприяння залізничних адміністрацій Угорщини та Австрії, погоджено...

  “Укрзалізниця” розпочала електрифікацію залізниці від Ковеля до кордону з Польщею

  "Укрзалізниця" розпочала роботи з електрифікації 94-кілометрового напрямку Ковель - Ізов - Держкордон, а основні роботи повинні стартувати вже влітку, повідомив під час...

  На Одещині відкрили новозбудовану частину мосту через Хаджибейський лиман (фото)

  В Одеській області на мосту через Хаджибейський лиман 28 квітня повністю відкрито рух автотранспорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  “Укрзалізниця” побудує стаціонарну тягову підстанцію в Ковелі

  На станції Ковель незабаром "Укрзалізниця" планує почати будівництво стаціонарної тягової підстанції. Вже завершені проєктні роботи, найближчим часом...

  “Укрзалізниця” відновлює перші міжнародні пасажирські залізничні маршрути

  В "Укрзалізниці" повідомили, що у зв'язку зі стабілізацією ситуації з поширенням коронавірусної інфекції та за сприяння залізничних...

  Крюківський вагонобудівний завод з початку року отримав 72 мільйони гривень збитків

  ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" в січні-березні 2021 року отримало чистий збиток у розмірі 72,12 мільйона гривень, тоді...

  Україна передала США список потреб в озброєннях та техніці для Збройних сил

  Стало відомо, що Україна передала США список самих екстрених потреб для армії, про що заявив голова МЗС...