9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Жовтня, 2021

Єнакіївський метзавод в 2016р отримав 360 млн грн прибутку проти значного збитку роком раніше

 • ПрАТ “Єнакіївський металургійний завод” (ЄМЗ), що входить до групи “Метінвест”, за підсумками роботи в 2016 році отримало чистий прибуток у розмірі 360,483 млн грн, в той час як в 2015 році чистий збиток становив 544,546 млн грн.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс україна.

  Згідно з повідомленням компанії про річних зборах акціонерів, призначених на 28 квітня поточного року, непогашений збиток підприємства до кінця року склав 837,924 млн грн.

  ЄМЗ в 2016 році наростив поточні зобов’язання на 9,2% – до 21 млрд 173,890 млн грн, довгострокові – в 2,7 рази, до 6 млрд 763,291 млн грн.

  У той же час ЄМЗ збільшив дебіторську заборгованість на 33,3% – до 20 млрд 125,357 млн ​​грн.

  Активи ЄМЗ зросли на 29% – до 28 млрд 448,254 млн грн, в тому числі основні кошти – на 2%, до 3 млрд 969,831 млн грн.

  Чисельність працівників за 2016 рік знизилася на 3,4% – до 6,706 тис. Чол.

  На порядку денному, зокрема, значиться питання про порядок розподілу прибутку за підсумками 2016 року.

  ЄМЗ і Макіївський метзавод (ММЗ) – ланки єдиного виробничого ланцюжка дивізіону сталі і прокату групи “Метінвест”: ЄМЗ – основний постачальник заготовки для прокатних станів ММЗ.

  ПрАТ “ЄМЗ” разом зі спільним українсько-швейцарським підприємством ТОВ “Метален” входить до групи підприємств ЄМЗ. Підприємства, які є окремими юридичними особами, здійснюють господарську діяльність на одному виробничому майданчику, мають єдиний виробничий цикл, на них здійснюється єдине оперативне управління.

  За даними підприємства, до кінця 2015 року Metinvest BV (Нідерланди) володіло 56,1117% акцій ЄМЗ, Metinvest International SA (Швейцарія) – 30,3378%.

  Статутний капітал ПАТ “ЄМЗ” становить 160 млн 897,992 тис.

  ЄМЗ, “Метален” і ММЗ входять до складу групи “Метінвест”, яка є міжнародною вертикально інтегрованою гірничо-металургійною групою компаній. В її структуру входять видобувні і металургійні підприємства, в Україні, Європі та США, а також мережа продажів з охопленням ключових світових ринків.

  Основними акціонерами компанії Metinvest BV (Нідерланди, материнської компанії групи “Метінвест”) є група “СКМ” (71,24%) і “Смарт-холдинг” (23,76%), які спільно керують компанією.

  ТОВ “Метінвест Холдинг” – керуюча компанія групи “Метінвест”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Об’єднаний центр забезпечення ЗСУ замовив прилад перевірки якості бензину

  Об’єднаний центр забезпечення пальним Тилу Командування Сил логістики Збройних Сил України замовив прилад перевірки якості бензину.

  Прийнято закон про європейські вимоги у сфері дитячого харчування

  Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Agroday. «Законом внесено зміни до статті 61...

  Метінвест побудує кисневу станцію в Авдіївській центральній міській лікарні

  У рамках проєкту "Боротьба з COVID-19 в Україні" Фонд Ріната Ахметова спільно з компанією Метінвест будує на території Авдіївської центральної міської лікарні...

  На Полтавщині 4 цукрові заводи вже переробили 235 тисяч тонн сировини

  Цукрові заводи Полтавщини станом на 22 жовтня 2021 р. переробили 235 тис. та сировини та виготовили 32 тис. та цукру.

  Новий сміттєпереробний завод побудують на Волині

  У одній із громад Ковельського району побудують сміттєпереробний завод. Домовленість з австрійськими інвесторами про підписання угоди про наміри досягнули в результаті круглого...

  В одеському порту ввели в експлуатацію новий фронт обробки залізничних вагонів

  Оператор контейнерного термінала на Карантинному молі Одеського морського порту розпочав експлуатацію нового фронту обробки залізничних вагонів. Передає Національний Промисловий Портал з...

  За 9 місяців доходи Укртелекому зросли на 7%

  Укртелеком опублікував фінансовий звіт за підсумками 9 місяців 2021 року. Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ITC.

  На продаж за сім мільярдів гривень виставлено один з найвідоміших довгобудів Києва

  Відомий київський довгобуд - хмарочоси Sky Towers - виставлять на продаж за понад сім мільярдів гривень. Передає Національний Промисловий Портал з...

  Зараз читають

  Один з українських агрохолдингів планує збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії

  “Контінентал Фармерз Груп” планує вдвічі збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії. “Контінентал Фармерз Груп”...

  В Одесі відкрили міський Офіс реставрації та урбаністики

  Муніципальна влада Одеси відкрила Офіс реставрації та урбаністики. Його очолив дизайнер, директор факультету архітектури та дизайну Генуезького...

  Об’єднаний центр забезпечення ЗСУ замовив прилад перевірки якості бензину

  Об’єднаний центр забезпечення пальним Тилу Командування Сил логістики Збройних Сил України замовив прилад перевірки якості бензину.

  Порт “Південний” придбав обладнання для навантаження вугілля та руди

  Державний морський торговельний порт “Південний” закупив 18 нових грейферів на 29,5 мільйонів гривень. Передає Національний...