9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

Вже 37 багі для військових виготовили зі сталі Метінвесту

На фронт відправилася третя партія мобільних автівок багі, виготовлених з металопродукції Метінвест-СМЦ.

Допомога Силам оборони України надається безплатно в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова, передає Промисловий Портал з посиланням на Metinvest Media.

На запит Оперативного командування «Південь» Метінвест-СМЦ почав відвантажувати свою металопродукцію ще в березні 2023 року. Тоді компанія передала 3,8 тонни прокату – для перших 10 багі. Наступні 12 виготовили на початку літа, а нещодавно на передову поїхала вже третя партія – 15 одиниць. Частина з них слугуватиме бійцям Національної гвардії України.

Загалом з березня 2023 року на запит військових Метінвест-СМЦ передав метал для виготовлення 37 багі.

“На передовій така мобільна техніка для малих бойових груп відіграє важливу роль для виконання бойових завдань нашими захисниками. Багі здатні швидко проходити по бездоріжжю та допомагають військовим вести розвідку й оперативно завдавати ударів супротивнику”, – зазначають у пресслужбі Метінвесту.

У межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова Метінвест системно забезпечує Сили оборони України різноманітним транспортом. За півтора року повномасштабної війни компанія передала вже 441 автівку різного призначення.

Високий попит серед військових мають пікапи, повнопривідні джипи та мікроавтобуси, які допомагають захисникам забезпечувати необхідним підрозділи, швидко пересуватися й бути на крок попереду ворогів. Також в пригоді стають квадроцикли, які так само як і багі, цінуються своєю високою мобільністю.

Останні новини:

Зараз читають