9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Виробництво трубної продукції в Україні збільшилося на 31,5%

Підприємства, що входять до об’єднання «Укртрубопром», в січні-листопаді 2021 року виробили 649,1 тис. тонн трубної продукції, що на 31,5% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. 

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

Зазначається, що позитивну динаміку демонструють компанії «Інтерпайп Ніко Тьюб» і «Трубосталь», які за 11 місяців наростили випуск трубної продукції на 98,8% і 16,7%, відповідно. Водночас компанія «Сентравіс» скоротила виробництво нержавіючих труб на 4,2%, «Інтерпайп НМТЗ» зменшив обсяги виготовлення електрозварювальних труб на 28,5%.

У листопаді 2021 року підприємства, що входять до об’єднання «Укртрубопром», збільшили виробництво на 51,6% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, до 69,7 тис. тонн.

Генеральний директор «Укртрубопрому» Георгій Польський зазначив, що у листопаді виробнича активність на трубних підприємствах, що входять до об’єднання, зберігалася на високому рівні. Завдяки сприятливій кон’юнктурі на зовнішніх ринках підприємства збільшують обсяги виробництва безшовних труб вже дев’ятий місяць поспіль.

«Водночас подорожчання енергоносіїв в Україні істотно негативно впливає на собівартість трубної продукції. Зокрема, природний газ використовується в основному в кільцевих печах та термовідділах. Тому через високі ціни на газ стало економічно недоцільно виконувати замовлення на певний сортамент труб», – наголосив Польський.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають