9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Власник Полтавського та Єристівського ГЗК замовив у фінської Metso Outotec обладнання на €18 млн

Група Ferrexpo замовила у фінського машинобудівного концерну Metso Outotec обладнання для лінії з виробництва котунів за €18 млн.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Нове обладнання дозволить групі наростити потужності лінії з виробництва котунів до 6 млн т на рік

Замовлення передбачає поставку Metso Outotec обладнання для значних модифікацій рухомих колосникових грат, обертальної печі і кільцевого охолоджувача.

Очікується, що таке обладнання дозволить Ferrexpo збільшити виробничі потужності лінії до понад 6 млн т залізорудних котунів на рік.

«Протягом останніх кількох років Metso Outotec надавала підтримку Ferrexpo у розширенні та модернізації підприємства у Полтавській області до виробничого активу світового класу з використанням найсучасніших технологій. Як тільки проєкт буде завершено, компанія зможе не лише суттєво збільшити виробництво, а й значно оптимізувати споживання палива та енергії, а також викиди підприємства», – наголосив Кріс Урбан, віцепрезидент Metso Outotec щодо продуктів теплопередачі.

«Ми впроваджуємо сучасні енергоефективні технології, які допоможуть нам збільшити обсяги виробництва котунів із високоякісного залізняку, що сприяє декарбонізації світової сталеливарної промисловості», – підкреслив Джим Норт, тимчасовий виконувач обов’язків генерального директора Ferrexpo.

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в України. Виробляє та експортує високоякісні залізорудні котуни для виробництва сталі. Група – найбільший виробник та експортер котунів на пострадянському просторі.

Виробничі активи – Полтавський та Єристівський ГЗК (по 100% акцій у власності).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають