9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

В Ужгороді відкрили завод з виробництва інструментальних труб (фото)

“Сентравіс” відкрив нове виробництво інструментальних труб в Ужгороді, сума інвестицій в яке перевищила 50 млн грн.

Наразі компанія планує подальше розширення виробництва, повідомляє Промисловий Портал.

Виробник безшовних нержавіючих труб, компанія “Сентравіс” (з міста Нікополь) відкрила нове виробництво в Ужгороді. Воно спеціалізується на інструментальних трубах для провідних світових автомобільних брендів (Volkswagen, Audi, BMW, Chevrolet).

blank
Відкриття нових виробничих потужностей компанії “Сентравіс” в Ужгороді

Загальна сума інвестицій склала понад 50 млн грн. На новому заводі працює близько 100 працівників, але вже в цьому році планується його розширення і будівництво другої черги.

“Наша команда давно виношувала ідею нового заводу, але війна стала драйвером цього процесу і ми швидко перейшли від проектування до дій. Загальна мета – зміцнення наших позицій на світовому ринку та посилення стійкості компанії”, – відзначив генеральний директор “Сентравіс” Юрій Атанасов.

За його словами, менеджмент розглядав різні локації для нового виробництва – в Україні та за кордоном, але врешті-решт було ухвалено рішення розпочати працювати саме в Ужгороді. Основні причини – бажання інвестувати у свою країну у важкий час війни, створити робочі місця для українських працівників та близькість до західного кордону, що своєю чергою, дасть можливість ще швидше доставляти замовлення клієнтам “Сентравіс”.

Як розповів керівник виробництва в Ужгороді Сергій Шадський, це лише перша черга заводу й одразу після відкриття розпочалися роботи щодо його розширення.

blank
Продукція відкритого нового підприємства компанії “Сентравіс” в Ужгороді

Виробництво інструментальних труб в Ужгороді не буде залежати від холодного виробництва в Нікополі, тому що перший деформаційний прохід можливо буде здійснювати на релокованому стані ХПТ 55 з холодного виробництва безпосередньо на виробничому майданчику в Ужгороді, але напівфабрикат завод ще буде отримувати з гарячого виробництва.

Про “Сентравіс”

Нагадаємо, “Сентравіс” входить в десятку найбільших виробників безшовних нержавіючих труб у світі. Виробництво компанії зосереджено у Нікополі, який з липня поточного року майже щодня зазнає обстрілів з боку російських військ.

Попри це компанія зберігає високий об’єм виробництва на своїх основних виробничих потужностях у цьому місті.

Останні новини:

Зараз читають