9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

В “Інтерпайпі” розповіли, як борються за ринок Індії та країн Південно-Східної Азії

Українська промислова компанія “Інтерпайп” реалізує на ринках Індії та країн Південно-Східної Азії залізничну продукцію головним чином на замовлення великих компаній – державних залізниць.

Про це повідомив Олександр Гаркавий, директор дивізіону залізничної продукції “Інтерпайп”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Project Liga.

“Інтерпайп” історично присутній на ринку Індії, а також сусідніх країн – Шрі-Ланки, Бангладеш, Пакистану. Наприклад, з Індійською залізницею ми співпрацюємо вже понад 25 років, реалізуючи великі проєкти. Тому нас можна назвати не просто постачальником продукції, а технічним та комерційним партнером залізниць у регіоні”, – сказав він.

За словами директора дивізіону залізничної продукції компанії, у цих країнах “Інтерпайп” працює головним чином з великими компаніями – державними залізницями.

“Також слід окремо виділити наші поставки для метро Делі, столиці Індії, яке є нашим партнером фактично з моменту його заснування. Всі ці компанії – великі споживачі залізничної продукції, і щоб стати їх затвердженим постачальником, необхідно пройти тривалий шлях передкваліфікацій”, – додав Гаркавий.

blank

Директор залізничного дивізіону також зауважив, що на ринку Індії та країн Південно-Східної Азії торгові бар’єри, загалом, відсутні.

“Ключовою особливістю ринку можна вважати те, що політика впливає на бізнес більшою мірою, ніж у Європі. Наприклад, політичні розбіжності між країнами можуть призвести до дискваліфікації постачальника на тендері”, – наголосив він.

Гаркавий також звернув увагу на різницю між європейською та місцевою бізнес-моделями у великих держструктурах.

“Якщо в Європі механізм ухвалення рішення прозорий, то в цих країнах найчастіше рішення ухвалюється колегіально, і необхідно витратити досить багато часу, щоб розібратися, як у тому чи іншому випадку приймається рішення, а також виявити ключові контакти, налаштувати комунікацію”, – зазначив топменеджер.

blank

“РФ та Китай – це ключові конкуренти на цьому ринку. Китай історично має сильні позиції на всіх азійських ринках, головним чином, за рахунок географічної близькості, а також за низькими витратами. Проте шляхом вертикальної інтеграції “Інтерпайп” присутній у регіоні”, – додав він.

Гаркавий окремо відзначив ринок Таїланду.

“Це новий ринок для “Інтерпайпу”, і він кардинальним чином відрізняється від індійського. Китайські компанії залишаються єдиним постачальником для державних залізниць, нішу дрібних партій технологічно складних продуктів займає японський виробник. Обіграти китайців на тендерах залізниць нам не вдавалося, але ми змогли поставити невелику партію високотехнологічної продукції для міського транспорту Бангкока. І вже після цього успішного кейса на нас звернули увагу самі державні залізниці Таїланду і висловили готовність з нами працювати”, – підсумував топменеджер.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають