9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

“Укрметалургпром” і американська компанія World Steel Dynamics об’єднають зусилля в питаннях підвищення ефективності металургійної галузі

Об’єднання “Укрметалургпром” і американська компанія World Steel Dynamics, лідер у сфері інформаційних і консалтингових послуг для підприємств металургійної промисловості, підписали меморандум про співпрацю.

Документ передбачає об’єднання зусиль в питаннях підвищення ефективності металургійної галузі в Центральній і Східній Європі, а також ЄС-28 у співпраці з європейською сталевий асоціацією Eurofer. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на МінПром.

Український ГМК працює на глобальному ринку, близько 85% нашої продукції експортується. Тому нам критично важливо тримати руку на пульсі глобальних тенденцій, і співпраця з World Steel Dynamics дасть нам таку можливість, – зазначив глава об’єднання “Укрметалургпром” Олександр Каленков.

Співпраця з World Steel Dynamics дає українським металургам нові можливості для виходу на нові ринки, підкреслив глава “Укрметаллургпрома”.

Кожен спільний захід дає нам можливість наростити експорт, підписувати нові контракти, забезпечувати валютні надходження в країну, – сказав він.

Генеральний директор World Steel Dynamics Філіп Енглін в свою чергу зазначив, що консалтинг дозволяє компаніям сталевій індустрії отримати синергію, враховуючи зв’язок українського ГМК з глобальними тенденціями.

WSD була заснована 45 років тому і вміє давати кращі відповіді на ті питання, які стоять перед компаніями і цілими країнами. Ми говоримо про динаміку цін та інших важливих питаннях. Зараз час, коли ситуація на ринку може змінюватися на краще і у компаній з’являються можливості. Ми бачимо ці можливості, – сказав Ф.Енглін.

Об’єднання “Укрметалургпром” представляє інтереси та забезпечує максимально сприятливі умови для ефективної діяльності і стабільного розвитку українського гірничо-металургійного комплексу в Україні та на зовнішніх ринках. Колупнути учасників об’єднання – провідні українські металургійні, коксохімічні та гірничо-збагачувальні підприємства.

Компанія World Steel Dynamics, лідер у наданні стратегічних інформаційних послуг для гірничо-металургійного комплексу, оптимізує можливості компаній. World Steel Dynamics є організатором форумів Steel Success Strategies, що стали найважливішою майданчиком для обміну досвідом між фахівцями в сфері виробництва сталі і металопрокату з різних країн.

Останні новини:

Зараз читають