9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Українським військовим під Авдіївку передали партію металевих укриттів

Група Метінвест продовжує підтримувати підрозділи Сил оборони України. Днями на Авдіївський напрямок передано два модульних укриття, які будуть захищати військовослужбовців від обстрілів.

Споруди виготовлені на криворізьких підприємствах компанії, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Metinvest Media.

Модульні укриття зроблені з міцної хвилястої сталі за вдосконаленим проєктом. Їх можна легко розібрати та швидко перемістити між позиціями. 

Українські металурги врахували загальні потреби й експертні пропозиції військових. Кожна споруда облаштована ліжками, спеціальними відсіками для зберігання амуніції, знімною підлогою-сховищем. Є в укритті й місце для печей, щоб можна було обігрітися, приготувати їжу, висушити одяг та взуття. На випадок небезпеки в укритті облаштований аварійний вихід.

“Як показують місяці війни, Група Метінвест стала надійною опорою для військових. Підтримка захисників на лінії фронту – один із пріоритетних напрямів роботи компанії у воєнний час. З перших днів повномасштабного вторгнення Метінвест допомагає ЗСУ та ТРО. Ми надаємо пальне, техніку, матеріали для оборонних споруд. Системно передаємо українським військовим сучасну захисну амуніцію, дрони. Щоб захистити наших хлопців від холоду, робимо й відправляємо буржуйки, дрова. Особливо цінна така допомога на передовій, у містах на кшталт Авдіївки, що межують із лінією фронту. Ми турбуємося про кожного, хто боронить нашу землю від ворога. Наразі Метінвест доставив на Авдіївський напрям два сучасні модульні укриття”, – розповів в. о. генерального директора АКХЗ Юрій Кциненко.

blank
Металеві укриття для позицій ЗСУ, виготовлені підприємствами Групи “Метінвест”. Фото: Metinvest media

У “Метінвесті” зазначають, що в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт підприємства групи виготовили та передали українським захисникам 40 надійних модульних укриттів. Їхнє виготовлення продовжиться до кінця війни.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають