9.5 C
Alba Iulia
Середа, 5 Жовтня, 2022

Український виробник труб «Сентравіс» продовжує роботу попри постійні обстріли

Компанія «Сентравіс», один із найбільших у Європі постачальників нержавіючих труб, зазначає, що підприємство продовжує роботу у дві зміни попри обстріли Нікополя, де воно знаходиться.

Про це компанія повідомила у листі для клієнтів, розміщеному на своєму офіційному сайті, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK centre.

«Гарячий та холодний цех продовжують працювати у дві зміни. Усе ключове обладнання працює. Виробництво забезпечене заготівлею та всіма необхідними матеріалами. Наш завод був спроєктований та збудований у 1935-1944 роках. Суворо за законами військової архітектури. Під час війни. Тож ми готові та витримуємо, як жодний інший виробник безшовних нержавіючих труб у світі», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що «Сентравіс» у січні-травні виробив 5,5 тис. тонн продукції. За підсумками 2021 року обсяг виробництва компанії становив 19,43 тис. тонн у порівнянні з 19,05 тис. тонн у 2020 році. Нещодавно компанія збільшила виробничий план основних цехів шляхом можливості отримання більшої кількості заготівлі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають