9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Українські заводи виготовлять десять мобільних укриттів для оборонців Авдіївки

На початку січня підприємства групи компаній “Метінвест” передали три захисні споруди бригаді, яка обороняє місто й околиці Авдіївки від ворожих навал.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Metinvest Media.

“Ми передаємо одній із бригад, які тримають оборону навколо міста Авдіївка, три КВСУ. Це мобільні бліндажі, які вони зможуть використовувати як укриття, щоб забезпечувати собі  максимально надійний захист від прильотів та обстрілів ворожої артилерії, – розповів операційний директор Групи Метінвест Олександр Мироненко. 

blank
Мобільні укриття для ЗСУ від Групи “Метінвест”

Такі модульні укриття виготовляють співробітники з різних підприємств компанії. Конструкції збирають із хвилястої сталі за вдосконаленим проєктом, враховуючи потреби військових. Розмір кожної споруди – 6 метрів завдовжки, а діаметр – понад 2 метри. При цьому вона легко розбирається для транспортування й переміщення на інші позиції. 

“Ці укриття встановлять безпосередньо на позиціях. Вони будуть належним чином прикриті та обладнані, щоб наші воїни мали максимальний комфорт і захист під час відпочинку та якихось побутових справ на лінії зіткнення, – пояснив Олександр Мироненко. 

На виготовлення однієї такої конструкції спеціалісти підприємств Метінвесту витрачають приблизно 400 годин.

“Наші солдати дуже задоволені цими спорудами, – зазначає боєць ЗСУ Анатолій Зінченко. – По-перше, кожен такий бліндаж пришвидшує будування укриттів у польових умовах. По-друге, така споруда дуже надійна, вона витримує навіть снаряди 155 мм. По-третє, бійцям усередині зручно. Одночасно там може розміститися до 30 осіб”.

blank
Мобільні укриття для ЗСУ від Групи “Метінвест”

Усі модульні укриття для військових багатофункціональні. Усередині є дерев’яні ліжка, а піднімну підлогу можна використовувати як сховище. Кожна споруда облаштована спеціальними відсіками для зберігання важливих речей і військової амуніції. Для обігріву встановлюють пічки-буржуйки. 

“У нас уже дві споруди працюють з нами на Авдіївському напрямку. Ще три ми отримали сьогодні й одразу будемо їх встановлювати. Також ми знаємо, що Метінвест виготовляє для нашої бригади ще шість штук. Це не закриє всю ділянку фронту, яку ми тримаємо на Авдіївському напрямку, але захистить наших хлопців і допоможе їм впоратися з бойовими завданнями”, – розповів Анатолій Зінченко. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають