9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Українські підприємства продовжують виготовляти пічки для ЗСУ

Українські підприємства продовжують передавати пічки військовим. Оператор газосховищ України («Укртрансгаз») виготовив зі сталі «Метінвесту» 350 різних видів печей, а оператор вантажних перевезень «Лемтранс» уже передав на потреби армії 32 буржуйки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Спільний проєкт “Метінвест-СМЦ” та “Укртрансгазу” для забезпечення військових речами, необхідними на передовій, стартував ще влітку. За цей час на фронт відправили 300 саперних кішок, 60 полум’ягасників та 126 перехідників для рукавів. Напередодні холодів зусилля зосередили на виробництві пічок для обігріву в окопах та бліндажах.

З металу «Метінвест-СМЦ» на сервісних підприємствах «Укртрансгазу» виготовлено 350 різних видів печей, а також буржуйок. Чергову партію доправили до Луганської області. 30 печей-буржуйок отримали військові 119 батальйону 111 окремої бригади територіальної оборони України з Луганської області.

Ця відправка – не остання у 2022 році. Наразі «Укртрансгаз» прискорює виробництво печей, щоб допомогти максимальній кількості військових підрозділів, які звертаються за підтримкою. Загалом заплановано виготовити близько 5 тис. різних виробів із металу «Метінвест-СМЦ» для потреб українських захисників.

Компанія «Лемтранс», як повідомляється на сайті підприємства, вже передала на потреби армії 32 буржуйки. Нещодавно на передову відправили чергову партію із 10 пічок.

За словами СЕО компанії Володимира Мезенцева, з початку повномасштабного вторгнення росії «Лемтранс» допомагає ЗСУ, ТРО та мирним жителям. Усього за час війни на підтримку військових, тероборони та як гуманітарну допомогу населенню «Лемтранс» перерахував близько 27 млн ​​грн. Крім того, компанія закуповує та передає захисникам України автотранспорт, паливо та бронежилети, виробляє протитанкові їжаки для оборони міст.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають