9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Українські металурги з початку року виплавили понад чотири млн тонн сталі

Металургійні підприємства України за підсумками січня-травня 2022 року скоротили випуск сталі на 47,2% у порівнянні з січнем-травнем 2021 року – до 4,24 млн тонн.

Про це свідчать дані за період із січня до травня, оприлюднені об’єднанням підприємств «Укрметалургпром». Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK centre.

Випуск чавуну скоротився на 46,7%, до 4,15 млн т, прокату – до 3,79 млн т.

blank

Зазначимо, що війна в Україні завдала збитків металургійним підприємствам, зосередженим на сході країни, де зараз ведуться активні бойові дії. До вторгнення у РФ галузь була для України найбільшим джерелом експортних надходжень.

Станом на червень в Україні почали працювати великі підприємства – Запоріжсталь, АрселорМіттал Кривий Ріг та інші. Вони не виробляють всіх позицій металопрокату, які потрібні клієнтам, але зараз працюють над тим, щоб замінити продукти, виробництво яких велося виключно на «Азовсталі» та ММК ім. Ілліча.

blank
Азовсталь

За даними «Укрметалургпрому», українські металурги у першому кварталі скоротили випуск сталі на 31% у порівнянні з аналогічним періодом 2021 року – до 3,64 млн т.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають