9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Українські металургійні заводи виготовили на фронт вже 100 мобільних укриттів

Група «Метінвест» доставила на фронт сотню спеціальних мобільних укриттів.

Передає Промисловий Портал з посиланням на Metinvest.Media.

Більшість із них захищають захисників країни на ділянках фронту, де йдуть запеклі бої, зокрема під Бахмутом.

Модулі безпеки, що дозволяють оперативно облаштувати мобільні укриття на передовій серед найбільш затребуваних засобів захисту.

Збірні конструкції виготовляються на підприємствах компанії. Конструкції із хвилястої сталі завтовшки від 2 мм доопрацювали з радянського зразка українські військові за допомогою інженерів-металургів «Метінвесту».

Мобільне укриття вже пройшло випробування польовими умовами. Захисники України підтверджують, що при правильній установці воно витримує обстріл артилерією калібром до 152 мм.

Капсули захищають життя бійців в Авдіївці, Покровську, Запоріжжі та на Житомирщині. Сота за рахунком конструкція, яку «Метінвест» передав військовим, рятуватиме життя воїнів під Бахмутом. Укриття обладнане польовою піччю, в мобільній капсулі можуть одночасно розміститися шість бійців. В укритті передбачені повітряні комунікації, обладнані стелажі для зброї, є основний та резервний виходи на поверхню.

Як зазначають у компанії, на виробництво одного мобільного укриття необхідно майже 2 тонни сталі «Метінвесту», тож 100 укриттів – це близько 200 тонн металу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають