9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 21 Жовтня, 2021

Українські компанії збільшили виробництво залізорудної сировини

 • У липні було вироблено 6014,6 тис. тонн товарного залізорудного сировини, що на 202 тис. тонн більше червневого показника.

  Українські компанії збільшили виробництво залізорудної сировини (ЗРС).

  Про це повідомляють експерти Укрпромзовнекспертизи, передає Національний промисловий портал, з посиланням на НовийЧас.Бізнес.

  Липневе середньодобове виробництво товарного концентрату і аглоруди в Україні зросла з 125,6 тис.т. до 137,4 тис.т., випуск агломерату та обкотишів знизився з 68,2 тис. т. до 56,6 тис. т. Всього було вироблено 6014,6 тис. т. товарного залізорудного сировини, що на 202 тис. т . більше червневого показника.

  У липні відбулося незначне збільшення поставок залізорудної сировини вітчизняними гірничорудними компаніями на металургійні комбінати України.

  За словами експерта Укрпромзовнекспертизи Дмитра Желтякова, обсяги поставок (з урахуванням агломерату з ММК ім. Ілліча і оціночних показників поставок ЗРС зі структурних підрозділів на Арселор Міттал КР, але без урахування імпортного ЗРС) склали 2898 тис.т., що на 286 тис.т . більше, ніж минулого місяця.

  Також в липні збільшилася середньодобове виробництво агломерату та чавуну на металургійних комбінатах України, склавши 75,68 тис. т. (+2,95 тис. т.) і 52,69 тис.т. (+3,0 тис. т.) відповідно.

  Експерти УПЕ відзначають, що Єнакіївський МЗ і МК Донецьксталь продовжують працювати, поставляючи ЗРС з території Росії. Так само відновив роботу ДМК ім. Дзержинського.

  Задекларований експорт українського ЗРС в липні 2017 року за даними Державної фіскальної служби України знизився на 198 тис. т. Або 5,5%, склавши 3384 тис. т. Таким чином, з початку року всього було експортовано близько 22,7 млн. т. , що на 1,2 млн. т. нижче, ніж аналогічний показник за 2016 рік. У географічному розрізі рік до року найбільш зросли поставки в Словаччину (+637 тис.т).

  Варто зазначити, що з початку року 932 тис.т. (90 тис.т. в 2016 році) було поставленно до Швейцарії. Найбільш ймовірно, що дана сировина реекспортується в інші регіони. Найбільше падіння продемонстрував показник експорту в Китай (-3416 тис. т).

  У серпні ситуація з виплавкою чавуну дещо покращилася – середньодобові обсяги виплавки виросли на 2-2,5 тис. Т. На добу. Основна причина – відновлення роботи на ДМК ім. Дзержинського. Єнакіївський МЗ і МК Донецьксталь, які продовжують працювати на непідконтрольною території, – коментує ситуацію Дмитро Жовтяк.

  У липні ціни українських постачальників для зовнішніх напрямків незначно знизилися. Передбачається, що в серпні, буде спостерігатися зростання експортних цін слідом за динамікою індексів в Китаї. Ціни на внутрішньому ринку України, за оцінками експертів УПЕ, в серпні також можуть вирости в умовах сприятливої ​​кон’юнктури ринку прокату.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Київське підприємство виготовило грейферний мостовий кран для заводу “Енергія” (фото)

  Київський завод підйомно-транспортного обладнання спільно з фахівцями Шнейдер Електрик Україна, успішно здійснив проєкт з виготовлення, доставки та...

  Велика Британія пропонує Україні високоточні ракети Brimstone

  Сполучене Королівство веде перемовини з Україною щодо продажу високоточної зброї на тлі побоювань, що Росія може використати газову кризу для захоплення української...

  У Харкові розробляють антибактеріальне та антигрибкове покриття для керамічної плитки

  На Харківському плитковому заводі розробляють інноваційне покриття для керамічної плитки, яке вбиватиме бактерії та грибки.Про це повідомила на...

  Boeing готовий опрацювати постачання в Україну винищувачів F-15EX та T-7 з локалізацією складання на ДП “Антонов” – Лось

  Постачання та кінцеве складання американських воєнних літаків в Україні може стати реальністю вже найближчим часом. Американський авіагігант Boeing розглядав можливість складання воєнних...

  Українська авіакомпанія отримала два літаки Ан-148 з Росії

  У державному реєстрі цивільних повітряних суден України з’явилися два літаки Ан-148, які раніше літали в Росії.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Україна збільшила експорт феросплавів у вересні

  Українські підприємства у вересні 2021 наростили експорт феросплавів на 35,6% у порівнянні з відповідним місяцем 2020 року - до 59,2 тис. тонн....

  Благодійний фонд «Повернись живим» передав на фронт 15 спостережних комплексів

  Благодійний фонд «Повернись живим» передав на фронт ще 15 мобільних спостережних комплексів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  В Одесу прибуло подароване Україні науково-дослідне судно Belgica (відео)

  Науково-дослідне судно Belgica, яке було передано Україні Королівством Бельгія, прибуло в Одесу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Думську.

  Зараз читають

  Аеропорт Одеса зустрів мільйонного пасажира з початку року

  У п'ятницю, 8 жовтня, Міжнародний аеропорт Одеса обслужив мільйонного пасажира в поточному році.Передає Національний...

  Благодійний фонд «Повернись живим» передав на фронт 15 спостережних комплексів

  Благодійний фонд «Повернись живим» передав на фронт ще 15 мобільних спостережних комплексів.Передає Національний Промисловий...

  Українська компанія “Інтерпайп” пройшла аудит Siemens

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" успішно пройшла аудит у виробника залізничного рухомого складу, німецької корпорації Siemens.

  Вперше за півтора року з України відправлений пасажирський поїзд до Польщі

  У неділю вранці, 10 жовтня, вперше з березня 2020 року, коли були введені обмеження на міжнародні пасажирські...