9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Українська компанія Velta RD Titan презентувала інноваційний метод переробки титану

Українська компанія Velta RD Titan, в рамках TiO2 World Summit в Іспанії, презентувала розробку інноваційного методу отримання диоксиду титану.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Новий спосіб, названий i-TiO2, над яким працюють вчені R&D центру, стане альтернативою сульфатному та хлоридному методам отримання пігментного двоокису титану, які були відкриті ще в 20 сторіччі. Velta RD Titan бачить потенціал пігментного двоокису, як одного з важливих матеріалів для ходу Промислової революції 4.0. Білий пігмент є основою для виробництва лакофарбових, плівкових матеріалів, пластмас, штучної шкіри та ряду нових розробок.

Під час стрімкого технологічного розвитку все більше інноваторів звертають увагу на ТіО2 продукцію, але для вибухового зростання цього матеріалу необхідне значне здешевлення процесу виробництва. Наші розробки дозволять знизити собівартість, а отже розширити використання титанової продукції, як в класичному, так й в інноваційних ринках, – заявив Андрій Гончар, заступник генерального директора – технічний директор Velta RD Titan.

Одним з обов’язкових критеріїв і-ТіО2 також є максимальна екологічність при виробництві. План розробки з подальшою апробацією розрахований на 3 роки.

Останні новини:

Зараз читають