9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

Українська компанія «ТитанЕра» запускає лінію 3D-друку на власному заводі титану

На пілотному заводі з виготовлення титанового порошку у Новомосковську Дніпропетровської області компанія ТитанЕра запускає лінію 3D-друку.

Про це LIGA.net повідомили у ТитанЕра, передає Національний Промисловий Портал.

«ТитанЕра успішно надрукувала тестовий виріб та приватне замовлення медичного призначення. У першій ітерації компанія використала класичний титановий порошок. Наразі проводяться тести власного “зеленого” титанового порошку для старту виробництва», – йдеться в пресрелізі компанії.

На заводі використовується принтер для 3D-друку марки Alfa-150 D української компанії «Адитивні лазерні технології України», встановлений в січні цього року.

«Розширюючи спектр методів виготовлення кінцевих продуктів, ми отримуємо масив даних, що дозволяє нам бути гнучкими та працювати з будь-якими сферами використання титану. Світова кон’юнктура примушує нас звернути більше уваги на роботу з клієнтами в оборонній та космічній галузях», — прокоментував Андрій Бродський, генеральний директор компанії.

Про компанію

ТитанЕра — українська компанія, яка базується на 11-річному досвіді команди компанії Велта у світовій титановій індустрії. Компанія перша у світі будує пілотний завод з виробництва кінцевих титанових продуктів, оминаючи стадію титанової губки, та спирається на власну запатентовану технологію Titanera Process. Технологія дозволяє отримувати титан швидше, зі значно меншим споживанням енергії, без токсичних відходів та викидів. Компанія має два національних патенти на інноваційні методи виготовлення титанового порошку та сплавів.

Про Alfa-150D

Alfa-150D — 3D-принтер для друку високоякісних деталей із найрізноманітніших металевих сплавів. Розроблений ТОВ «Адитивні лазерні технології України», національним виробником сучасних машин вибіркового лазерного плавлення металевого порошку (3D-принтерів), призначених для створення металевих виробів будь-якої форми методом адитивного виробництва Powder Bed Fusion (лазерне плавлення металевого порошку в інертному середовищі), а також відповідного допоміжного обладнання.

Останні новини:

Зараз читають