9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Українська компанія “Інтерпайп” пройшла аудит Siemens

Українська промислова компанія “Інтерпайп” успішно пройшла аудит у виробника залізничного рухомого складу, німецької корпорації Siemens.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

В українській компанії відзначили, що це важливий крок на шляху до повної кваліфікації “Інтерпайп” як постачальника. Після проходження кваліфікації вітчизняний виробник зможе безпосередньо поставляти колеса для будівництва та обслуговування широкого спектра залізничного транспорту Siemens по всьому світу: швидкісних пасажирських поїздів, електричок, вагонів метро, ​​локомотивів.

Аудит складався з декількох етапів. Німецька сторона детально вивчила всю технологію виробництва, починаючи від виготовлення круглої заготовки на електросталеплавильному комплексі і закінчуючи механічною обробкою самих залізничних коліс. Особливу увагу представники Siemens приділили планам “Інтерпайп” по декарбонізації виробництва.

“Ми змогли довести, що відповідаємо всім найжорсткішим вимогам по внутрішнім стандартам компанії Siemens. Це важливий крок на шляху до стратегічної мети дивізіону ж / д продукції – стати сертифікованим постачальником для локомотивів і пасажирського рухомого складу одного з найбільших вагонобудівників Європи. Над першими прямими замовленнями для Siemens “Інтерпайп” почне працювати вже в цьому році “, – заявив Олександр Гарькавий, директор дивізіону залізничної продукції української компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають