9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Квітня, 2021

Україна за 4 місяці наростила випуск труб на чверть

 • Основні трубні підприємства України в січні-квітні 2017 року збільшили виробництво труб з чорних металів на 25,2% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 324,8 тис. тонн, в тому числі в квітні випущено 81,2 тис. тонн.

  Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в об’єднанні “Укртрубопром”, в тому числі підприємства об’єднання за чотири місяці збільшили виробництво труб на 28,3% – до 216,5 тис. тонн, випустивши в квітні 53,8 тис. тонн.

  Так, Харцизький трубний завод (Донецька обл.), що знаходиться на НКТ, в січні-квітні 2017 року виробив 3,4 тис. тонн труб (в березні і квітні простоював), тоді як за чотири місяці 2016 року – 2,8 тис. тонн.

  Випуск труб на “Інтерпайп-НТЗ” за звітний період зріс на 57,6% – до 77,4 тис. тонн (у квітні вироблено 21 тис. тонн), на “Інтерпайп НМТЗ” зафіксовано зниження на 25,3%, до 27 , 2 тис. тонн (8,9 тис. тонн). “Інтерпайп Ніко Тьюб” наростив виробництво на 38,6%, до 91,6 тис. тонн (19,5 тис. тонн). Дніпропетровський трубний завод (ДТЗ) наростив випуск труб на 21,1% – до 8,6 тис. тонн (2,1 тис. тонн).

  “Сентравіс” зберіг виробництво на рівні минулого року – 5,9 тис. тонн нержавіючих труб (1,5 тис. тонн). Завод “Трубосталь” наростив випуск труб на 25%, до 1 тис. тонн (0,3 тис. Тонн), “ЮТіСТ” – в 2,3 рази, до 1,4 тис. тонн труб (0,5 тис.тонн ).

  “Укртрубопром”, який не входить в об’єднання Маріупольський меткомбінат (ММК) ім. Ілліча, наростив випуск труб на 69,4% – до 44,9 тис. тонн труб (в квітні – 12,2 тис. тонн), але скоротив “Комінмет” – на 1,2%, до 63,4 тис. тонн ( 15,2 тис. тонн).

  Луганський трубопрокатний завод (ЛТПЗ), створений на базі Луганського трубного заводу, за неофіційними даними, в січні-квітні як і раніше простоював. ТОВ “АГ Сталь” (раніше – спільне підприємство “Секонд ЛТД”, Маріуполь Донецької обл.) В січні-квітні також простоювало.

  Як повідомлялося, основні трубні підприємства України в 2016 році скоротили виробництво труб з чорних металів на 0,5% в порівнянні з 2015 роком – до 848 тис. тонн, в тому числі підприємства “Укртрубопрому” скоротили виробництво на 10% – до 552,3 тис. тонн.

  При цьому ХТЗ в 2016 році виробив 19,2 тис. тонн труб, тоді як в 2015-му – 67 тис. тонн. “Інтерпайп-НТЗ” знизив випуск на 4,2%, – до 159 тис. тонн, на “Інтерпайп НМТЗ” зафіксовано зростання на 5%, до 105 тис. тонн. “Інтерпайп Ніко Тьюб” знизив виробництво на 8,9%, до 222,5 тис. тонн. ДТЗ в 2016 році наростив випуск труб в 2,1 рази – до 23,5 тис. тонн, “Сентравіс” знизив виробництво на 11%, до 17 тис. тонн нержавіючих труб.

  Завод “Трубосталь” в минулому році знизив виробництво на 10% – до 2,7 тис. тонн, “ЮТіСТ” – наростив до 3,4 тис. тонн з 2,7 тис. тонн. Що не входять до об’єднання “Укртрубопром” ММК ім. Ілліча в 2016 році наростив випуск труб на 42,6% – до 88,4 тис. тонн труб, “Комінмет” – на 17,3%, до 207,1 тис. тонн.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Запоріжжя закуповує ще три кузови для модернізації трамваїв

  В Запоріжжі оголошено тендер на закупівлю ще трьох частково низькопідлогових кузовів трамвайних вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AllTransUA.

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки та напрацювання для сільського господарства...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору для найбільшого в Україні сухого доку (фото)

  Суднобудівний завод «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору сухого доку, який є найбільшим на материковій частині...

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в...

  Український ударний безпілотник Bayraktar TB2 вперше працював на сході України

  Український середньовисотний ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 9 квітня 2021 року уперше працював на Сході України.

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий...