9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Україна у червні збільшила виплавку сталі на 9%

 • За підсумками роботи в червні 2020 року металургійні підприємства України наростили виробництво сталі на 9%, в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року — до 1,809 млн тонн, зберігши 13 місце в рейтингу 64 країн, що є основними світовими виробниками цієї продукції.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Це сталося на тлі того, що в цілому в червні було зафіксовано падіння виплавки сталі до червня минулого року в більшості країн першої десятки, крім Китаю, Туреччини та Ірану. При цьому найбільше зниження виплавки сталі зафіксовано в Японії — на 36,3%.

  Перша десятка країн-виробників сталі за підсумками червня виглядає наступним чином: Китай (91,579 млн тонн, зростання на 4,5%), Індія (6,917 млн ​​тонн, падіння на 26,3%), РФ (5,6 млн тонн, “мінус” 7,6%), Японія (5,598 млн тонн, падіння на 36,3%), Південна Корея (5,097 млн ​​тонн, “мінус” 14,3%), США (4,746 млн тонн, падіння на 34,5%, Німеччина (2,475 млн тонн, “мінус” 27,3%), Туреччина (2,799 млн тонн, зростання на 4,1%), Іран (2,425 млн тонн, зростання на 5,3%) і Бразилія (2,1 млн тонн, падіння на 27,1%).

  Далі йдуть В’єтнам (1,922 млн тонн, більше на 13,4%), Італія (1,810 млн тонн, падіння на 13%), Україна (1,809 млн тонн, зростання на 9%), Тайвань (КНР, 1,7 млн ​​тонн, зниження на 6%) і Мексика (1,130 млн тонн, “мінус” 21,4%).

  У червні 64 країни виробили 148,295 млн тонн сталі, що на 7% менше, ніж в червні 2019 року.

  Зазначимо, Україна у 2019 році виробила 20,8 млн тонн сталі та зайняла 13-е місце (у 2018 році – 21,1 млн тонн, також 13-е місце).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  «Зоря»-«Машпроект» стане основним підприємством холдингу «Морські системи»

  «ДП «Зоря»-«Машпроект» розпочинає підготовку до перетворення на господарське товариство.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які принесли дохід та користь державі.

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Як заявлено...

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Водолазна школа ВМС України отримала нові гідрокомбінезони

  Водолазна Школа Військово-морських сил ЗС України отримала нові костюми, мова йде про сучасні гідрокомбінезони сухого та мокрого...

  Харківський авіазавод очікує на замовлення восьми військових літаків

  Харківське державне авіаційно-виробниче підприємство (Харківський авіазавод) може отримати замовлення на 8 літаків для військових. За словами віцепрем'єр-міністр...

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Укрзалізниця” вводить послугу перевезення вантажів з узгодженими термінами та обсягами

  АТ "Укрзалізниця" з січня 2021 року запроваджує новий продукт для своїх клієнтів — послугу перевезення вантажів у...