9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Україна планує збільшувати постачання руди до Словаччини

Україна має можливість збільшити постачання залізної руди до Словаччини. Про це під час зустрічі з міністром економіки Словацької Республіки Карелом Ґірманом заявила перший віцепрем’єр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

За її словами, тісні економічні зв’язки між країнами останнім часом посилюються.

«За підсумками 9 місяців зафіксовано зростання товарообігу між країнами на 30% і є потенціал для подальшого зростання. Зокрема, Україна має можливості суттєво збільшити постачання руди до Словаччини», — розповіла Юлія Свириденко.

Посиленню торгівлі між країнами сприятиме продовження на річний термін дії Угоди про вантажні перевезення автотранспортом. Між Україною та ЄС продовжуються переговори з цього питання, і українська сторона сподівається на підтримку Словаччини.

Сторони під час зустрічі приділили увагу питанням розвитку транспортних коридорів та усунення вузьких місць у логістиці. Зокрема, йшлося про перспективи розвитку переходів в Ужгороді, транспортних коридорів Чоп – Кошице, Мукачеве – Кошице тощо. За словами Карела Гірмана, Словаччина зацікавлена у розширенні можливостей транспортного сполучення з Україною.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають