9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Україна наполовину вичерпала квоту на постачання нержавіючих труб до ЄС

Металургійні підприємства України вичерпали наполовину індивідуальну квоту на постачання безшовних труб з нержавіючої сталі до Європейського Союзу (група 22), видану на квартал – з 1 жовтня до 31 грудня 2021 року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Українські металурги експортували до ЄС 1,8 тис. тонн труб із нержавіючої сталі з 3,5 тис. тонн доступних. Таким чином українські компанії вичерпали квоту на 52,2%.

Вичерпавши індивідуальну квоту, українські підприємства можуть експортувати нержавіючі труби до ЄС за глобальною квотою (first come – first served).

Різниця між індивідуальними та глобальними квотами в тому, що перші можна обирати до кінця періоду, не поспішаючи та без побоювань, що інші країни виявляться спритнішими.

Станом на 16 листопада Україна вичерпала більш ніж на третину індивідуальну квоту на постачання в ЄС холодновальцьованого прокату з нелегованої та легованої сталі (група 2) – на 38,6%. Українські компанії відправили на експорт 26,2 тис. тонн прокату із 67,9 тис. тонн доступних.

В Україні основним виробником безшовних труб із нержавіючої сталі є компанія «Сентравіс». Підприємство виробляє понад 1000 типорозмірів труб із більш ніж 100 видів корозійностійких та жароміцних марок сталі.

За підсумками 2020 року “Сентравіс” скоротив виробництво безшовних труб з нержавіючої сталі на 9,3% у порівнянні з 2019 роком – до 19,5 тис. тонн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають