9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Україна має намір взяти участь в проектах модернізації меткомбінату і реконструкції коксової батареї в Єгипті загальною вартістю близько $300 млн

Україна має намір взяти участь в декількох проектах в Єгипті, зокрема, щодо модернізації меткомбінату і реконструкції коксової батареї для компанії.

Про це повідомив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, передає Інтерфакс-Україна.

Україна готова взятися за кілька проектів в Єгипті. Перший – модернізація Хелуанського маткомбіната вартістю близько $ 200 млн і реконструкції коксової батареї для компанії El Nasr for Coke & Chemicals company вартістю близько $ 80 млн, – написав він на своїй сторінці в соцмережі Facebook за підсумками зустрічі з міністром у справах компаній державного сектора Єгипту, який відвідав Україну для залучення українських фахівців для будівництва і модернізації єгипетських держпідприємств.

С.Кубів також уточнив, що в минулому році двосторонній товарообіг між країнами склав майже $ 2 млрд, а в двустороння торгівля послугами в 2017-му році зросла на 62% в порівнянні з 2016-м.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають