9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Українська катанка замінює імпортну на виробництві гальмівних колодок

Українська катанка стала альтернативою поставкам китайської металопродукції, яка раніше використовувалася при виготовленні колодок для гальмівних систем локомотивів і вантажних вагонів «Укрзалізниці».

У жовтні ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відправило першу партію своєї металопродукції в обсязі 20 тонн білоцерківському заводу «Трібо», який є єдиним виробником колодок для гальмівних систем в Україні. Для їх виробництва завод вже почав використовувати катанку (марка сталі SAE1008), що випускається ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Підприємство виробляє цю металопродукцію з відповідальним контролем якості, з відповідністю хімічним складом і механічними властивостями. Ця металопродукція підприємства легована бором, що дозволяє поліпшити макроструктуру катанки й рівномірно розподілити її механічні властивості по всій довжині.

Загальний обсяг поставок сталевої катанки виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» складе до 1 000 тонн щорічно.

Олег Савчук, генеральний директор ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо»:

– Гальмівна колодка – це важливе виріб, до якого пред’являються підвищені експлуатаційні вимоги. Зі свого боку, ми перевірили якість вихідної катанки на відповідність заявленим вимогам у своїй лабораторії, сформували металеві каркаси гальмівних колодок, виконали їх випробування на нашому сертифікованому випробувальному стенді. Колодка успішно пройшла всі необхідні випробування і передана для експлуатації. Тепер в результаті нашої спільної роботи вантажні поїзди «Укрзалізниці» будуть виробляти гальмування колодкою, каркас якої виготовлений з катанки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Дякуємо нашим партнерам за якісну продукцію.

Геннадій Карпеченко, начальник відділу з технічної підтримки клієнтів адміністрації з маркетингу та збуту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– Задоволені успішному застосуванню нашої катанки під спеціальне призначення. Мета команди маркетингу і збуту нашої компанії – щоб будь-який клієнт, який вперше придбав нашу продукцію, повертався за повторним замовленням. Дуже приємно отримувати хороші відгуки про якість металопродукції виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» від наших нових партнерів, з якими сподіваємося вибудувати довгострокову співпрацю.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають