9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

У цьому році на державних шахтах планується ввести в експлуатацію 11 нових лав

blankМіністерство енергетики та вугільної промисловості планує ввести в експлуатацію на державних шахтах 11 нових лав в 2017 році, що може підвищити приріст видобутку вугілля.

Про це заявив міністр енергетики Ігор Насалик під час засідання колегії Міненерговугілля 17 січня, передає БізнесЦензор з посиланням на прес-службу Кабміну.

За словами Насалика, на їх підготовку будуть залучені кредити під державні гарантії.

“Якщо у когось є сумніви, що ми вийдемо на показник видобутку 25 тис. Тонн за добу, то, повірте, ми це зробимо”, – переконаний Насалик.

Він зазначив, що для досягнення успіху потрібні виконавська дисципліна і фінансове забезпечення.

Міністр поставив жорсткі вимоги щодо оптимізації роботи державних шахт і необхідності збільшення видобутку. Зокрема, Насалик зазначив, що на деяких шахтах від 10% до 30% працівників не задіяні у виробничому процесі, при низькій видобутку призводить до неефективності роботи підприємств та виникнення заборгованості по заробітній платі.

Також Насалик дав доручення щодо проведення аудиту закупівель обладнання, щоб виявити факти зловживань і завищення цін.
Окремо міністр наголосив на необхідності розрахунків за електроенергію. Заборгованість шахт за спожиту електроенергію становить понад 5 млрд грн, при цьому не впроваджуються заходи з енергоефективності.

Останні новини:

Зараз читають